Aldatılan Kadın Suçludur!

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve sweety tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Hemşinlim

Hemşinlim Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

PEKİ YA BENİM DUYGULARIM, HİSLERİM, KALBİM BUNUN HİÇ BİR ÖNEMİ YOKMU ?

2. Raperin

Raperin Yeni Üye www.pembeoje.com

Canım bunu da ona karşı sorumluluklarını yerine getirmeden önce düşünmeli bir insan. Biraz objektif düşün lütfen biri sana değer vermiyorsa, biri seninle ilgilenmiyorsa, yada diğer bu tarz şeyler işte o zaman bu onun suçu değilmi? tamam aldatsın demiyor kimse ama aldatılırsa tüm sebebi bunlardır diyoruz

3. Hemşinlim

EVET ANLIYORUM SİZİ SADECE YAŞADIĞIM BİRŞEYDEN DOLAYI BU ALDATILMA SÖZÜNE BİLE TAHAMMÜLÜM YOK

4. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Canım burada şimdi sana "yazık aldatılmışsın, duyguların incinmiş, adam seni hak etmemiş" demek isterdim. Ancak bir erkek eğer sapık değil ya da psikolojik sorunları yoksa; aradığını bulamadığını anlayınca kaçmak için başka kadın arar. Yani aslında seni aldatırken, senden ayrılmayı zaten kafaya koymuştu. Ayrılsaydı da aynı şey olmayacak mıydı? Ben ayrılığı hak edecek ne yaptım diyecektin.

Sarısaçlım bunu beğendi.
  5. Sarısaçlım

Sarısaçlım Saygın Üye www.pembeoje.com

Ne kadar güzel düşüncen var canım yaaa :):):) teppppprik ederim :)

6. Hemşinlim

HAKLISIN :(

7. Sarısaçlım

Sarısaçlım Saygın Üye www.pembeoje.com

Oyyy kıyamam ben güzel gözlümeee ağlamaaaaa.

8. Esra Oduncu

Esra Oduncu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bunları yapan kadın yada erkek fark etmez eğer bu şekilde aldatılmışsa aldatılmayı hak etmiştir.(aldatılsın demiyorum)

9. Esra Oduncu

Esra Oduncu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bunları yapan kadın yada erkek fark etmez eğer bu şekilde aldatılmışsa aldatılmayı hak etmiştir.(aldatılsın demiyorum)

10. Turşucuk

Turşucuk Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Bende buna katılıyorum dikkat etmeliyiz karşımızdakine değer vermeliyiz bu herkes için geçerli arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş