Kadın olmak hep acı çekmek olmamalı.

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve semra tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. semra

semra Yeni Üye www.pembeoje.com

Kadın olmak sadece çaresizlik acı çekmek her söylenene ve yapılana evet demek boyun bükmek olmamalı nasıl dur denilir nasıl değişir bu acımasız düzen neden dünyanın her köşesinde ezilen dövülen şiddete tecavüze uğrayan hep kadınlar başlık parası adı altında satılan istemediği evliliklere zorlanan sevmediği daha o gün tanıdığı adamla istemediği hayatı yaşayan neden hep kadınlar.NEDEN varmı soruların cevabını bilen birileri.
    Kadın olmak hep acı çekmek olmamalı.

2. Hazan

Hazan Yeni Üye www.pembeoje.com

Hayat yaşadığınız ortam ve elinizdeki imkanlar bazen insan nekadar sesini yükseltsede olmuyorsa olmaz hayatın en acı gerçeklerinden birisi bu bana göre.

3. yurdagül

yurdagül Yeni Üye www.pembeoje.com

O kadar çok çaresiz kadın varki dünyada üzülmekten başka ne gelir elden.

4. Asude

Asude Yeni Üye www.pembeoje.com

Malesef hayatın acı gerçeklerinden biri her gün yeni bir haber yeni bir hayat eski eş tarafından son buluyor bitsin artık bu kadın cinayetleri.

5. Blkdsnhklsn

Blkdsnhklsn Yeni Üye www.pembeoje.com

Dünyanın neresi olursa olsun acı çeken her yerde kadınlar ve çocuklar bu gidişata dur demek yasalarla ve o yasaları uygulamakla olur.

6. zümrüdü anka

zümrüdü anka Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Olan hep kadinlara oluyor Kadin seviyor evleniyor ama umdugunu bulamiyor horlaniyor belki de evliliginde mutsuz olan bir kadinin cocuklarina da zarari oluyor bende aradığını bulamayanlardanim bazi sorunlari asamiyom coguna gore dort dortluk bit hayatım var belki ahmaklik ama benim.istedigim hayat bu degil cok sey de istemiyorum aslında ama cok sey istiyorum ki olmuyor galiba

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Bir insanda Allah korkusu yoksa o kişiye ne yasa ne vijdan dur diyebilir.

8. Blkdsnhklsn

Allah korkusu olmayan insanlara yasaları caydırıcı cezaları uygulamak mantıklı değilmi.

9. zümrüdü anka

zümrüdü anka Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Mantıklı ama nerde
    Tek çözüm evelndirilmek devlet bile boyle dusunuyor o tecavuze ugrayan kisinin ryh durumu gelecegi hayalleri kimsenin umrunda degil

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Blkdsnhklsn

O zaman en güzeli kalıcı çözüm kadının hayatını hiçe sayanları devlette hiçe saysın tecavüz ve tacizciler asılsın kadına el kaldıranlara bi temiz şiddet uygulansın kısasa kısas olsun mantıksa en mantıklısı bu.

zümrüdü anka bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş