Aldatılan Kadın Suçludur!

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve sweety tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. zümrüdü anka

zümrüdü anka Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

O zmn erkekler de aldatilmayi hakediyor onlar sanki dort dortluk kocalik mi yapiyor

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. IşılIşıl

IşılIşıl Yeni Üye www.pembeoje.com

dimiya:rolleyes: adamlar ne yaparsa yapsın kadın suçlu nasıl bir mantık buya:mad:

zümrüdü anka bunu beğendi.
  3. zümrüdü anka

Gerizekali onlar mesala sundan ornek vereyim kendileri seviyor cikiyor her halti yiyor ama ayninseyi kiz kardesi yapsa namus diyor.kendilerine yediremiyorlar peki kendilerinin ciktiklari kizlarin hic abisi babasi yok mu bu beyni kafaniz alabiliyor mu kit beyinliler iste

IşılIşıl bunu beğendi.
  4. Elif

Elif Yeni Üye www.pembeoje.com

Kızlara edep öğretilirken erkeklerede haram helal Allah korkusu öğretiseydi bugün taciz ve tecavüz haberleri sıradan haberlermiş gibi hergün gündeme gelmezdi.

5. zümrüdü anka

Bende yasadim cocukken istismara maruz kaldim kimseye diyemedim psikolojimi de etkiledi dogal olarak

6. KaDerKeDer

KaDerKeDer Yeni Üye www.pembeoje.com

:(:( Yetişkin bayanların bile kaldıramayacağı şeylerin çocuklara yapılması çok üzücü:(:(

7. zümrüdü anka

Yasadim evet farkli farkli kisilerden ve kimseye diyemedim zaten icine kapanik biriydim

8. Rüyam

Rüyam Yeni Üye www.pembeoje.com

:(:(:( ne söylenebilirki taciz ve tecavüzlere caydırıcı cezalar gelmeli.:mad:

9. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Buyuk konusmamak lazim aldatmak bir anlik bir mesele ve cogu erkek esini aldatiyor Allah gostermisin diyelim.

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş