Hayatın içindeki her şey ‘Kadınla’ daha anlamlı ve değerli değil mi?

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve Elif tuna tarafından 12 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Elif tuna

Elif tuna Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben bayanların olmadığı bir dünya düşünemiyorum hayata ve yaşama anlam katan renk veren en kıymetli varlık bence bayanlar diye düşünüyorum.Bazen hayata isyan etsekte aslında hayattaki en şanslı varlıklar biz bayanlarız bunun için şükretmeli ve kendimize değer vermeliyiz. Bakalım hemcinslerim bu konuda ne düşünüyor :):):)

Hayatın içindeki her şey ‘Kadınla’ daha anlamlı ve değerli değil mi?

2. Deren

Deren Yeni Üye www.pembeoje.com

Her bayan için geçerli olmasada istisnalar kaideyi bozmaz diyerek evet kadındır hayata yuvaya ve topluma değer katan anlam yükleyen:)

3. Beyza beyaz

Beyza beyaz Yeni Üye www.pembeoje.com

Kıymetimizi bilen bize değer veren bir eşe sahipsek mutlu olmasınıda etmesinide biliriz kadın demek her şey demek.:)

Gül bunu beğendi.
  4. Gül

Gül Yeni Üye www.pembeoje.com

Kadın derler toplar renk ve sevgi katar evine yuvasına çevresine kadın öğretir sevmeyi sabretmeyi canı sağ olsun deyip hayata devam etmeyi.

5. Yağmur

Yağmur Yeni Üye www.pembeoje.com

Tabiki hayat kadinla daha degerli kadin hicbir zaman ben demez mutlu olmaktan cok mutlu etmek icin yasar.
    Kadinin emegini goren kadina deger veren bir es varsa hayatinda ne mutlu kadina ve verdigi emeklerine.

6. Setenay

Setenay Yeni Üye www.pembeoje.com

Evet genel bakılırsa doğru hayat kadınla daha anlamlı ve değerli ama kadının yanında sevdiği ve sevildiği bir eş veya bir sevgili yoksa yalnız bir kadının hayata verebileceği bir anlamda yoktur bana sorarsanız.

7. Hatice

Hatice Yeni Üye www.pembeoje.com

bana göre hayatta faydalı ve faydasız insanlar var çevremde faydalı iyi insanlar olsunda ister erkek ister kadın olsun hiç farketmez.

Sayfayı Paylaş