Bunlar Nasıl Anne!!!!

Konusu 'Hayatın içinden' forumundadır ve Tamara tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Tamara

Tamara Yeni Üye www.pembeoje.com

Her gün yeni bir haber hergün yeni günahsız bir beden şiddet mağduru bir de küçük çocuklara şiddet uygulayanların içinde öz annelerde var ben üvey olsa dahi bir kadının bir çocuğa şiddet uygulamasını kabullenemezken birde öz anneler yapmıyormu çıldırıyorum bu nasıl annelik bu nasıl kadınlık bu nasıl vijdan bunlar nasıl insan düşündükçe üzülüyorum ama benim üzülmem bir çözüm değil toplum olarak gözümüzü ve kulağımızı etrafa tıkamadan çevremizde olup bitenlere dikkat etmeliyiz şiddet mağduru çocuklar bizim geleceğimiz nerde bir yanlış görürsek müdahale etmek için düşünmemeli ve gerekeni toplum olarak yapmalıyız.
    yapalımki küçük günahsız bedenler hastanelik olunca yada ölünce haber konusu olmasın ülkemizde.

2. Didar

Didar Yeni Üye www.pembeoje.com

Son derece önemli ve yerinde bir konu daha bugün yine haberlerde üvey anne şiddetine maruz kalmış 9 yaşında bir erkek çocuğun haberini izledim nasıl bir toplum olduk ve nereye doğru gidiyoruz anlam veremiyorum bugün şiddet uygulayarak büyüttüğümüz çocuklardan gelecekte ne bekliyebilirizki bugün canı yanan yatın can yakmazmı düşündükçe içim acıyor.

3. Devin

Devin Yeni Üye www.pembeoje.com

Bunlar anne değil ve asla olamazlar.

4. cemile

cemile Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazıları anne değil yaratık gibi bir şey.

5. Yasemin tatlı

Yasemin tatlı Yeni Üye www.pembeoje.com

Kayseri konya adana derken hergün yeni bir şehir ve acı çeken küçük bedenler insanlığımdan utanır oldum artık.

6. Pamira

Pamira Yeni Üye www.pembeoje.com

har kadın belki çocuk doğura bilir ama her çocuk doğuran yada doğurmayan kadın anne olamaz

7. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Çocuklarımın geleceğinden endişe eder oldum şiddetle büyüyen çocuklar ülke için nasıl faydalı bireyler ollabilsinlerki.

Sayfayı Paylaş