Dünyada gerçek Aşk gerçekten var mı?

Konusu 'Aşk & Sevgi' forumundadır ve Esim tarafından 6 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Esim

Esim Yeni Üye www.pembeoje.com

Düşünüyorum ve ben bu soruma henüz cevap bulamadım geçek manada dünyada gerçekten gerçek aşk veya aşk diye bir şey bir his yada duygu varmıdır. insanız seviyoruz ama bezen sevgiden öte ben aşık oldum aşığım diye feryad figan ediyoruz bir ilişkiye başlıyoruz tamam her şey çok güzel ilerliyor sonra birden bire ne oluyorsa o çok aşık olduğumuz kişiden ayrılıyoruz veya düşman oluveriyoruz eeeeee ne oldu şimdi hani aşıktık aşkımızdan ölüyorduk onun için her şeyi yapar her şeye katlanırdık onsuz yaşayamazdık yani kısaca sizce
    Dünyada gerçek Aşk gerçekten var mı?

2. Ahenk

Ahenk Yeni Üye www.pembeoje.com

İnsan oğlu veya kızı böyle bir şey birgün aşkından ölür iki gün sonra nefretinden.:D:D

3. Emel evrim

Emel evrim Yeni Üye www.pembeoje.com

Doğru yer doğru insan bir bakış belkide bir söz olur bazen aşk ama kalıcımı işte onu bilemeyiz üç gün süren ilişkinin adıda aşk bir ömür süren birlikteliğin adıda aşk cevabı zor bir soru.

4. Şerife şen

Şerife şen Yeni Üye www.pembeoje.com

Vardır mutlaka ama bize uğramıyor sanırım canımo_O

5. ezgikardelen

ezgikardelen Yeni Üye www.pembeoje.com

Doğru aşk var tabii ki ama derecesi olculebilirmi bilinemez ama ebedi ask insanlar uzerinde olmuyor malesef..

Sayfayı Paylaş