Dökülen saçlara hangi yağ ile bakım yapılır

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve beni benimlebirak tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. beni benimlebirak

beni benimlebirak Yeni Üye www.pembeoje.com

Saçlar çok dökülüyor ise kırılıyor ise ve seyrelmiş olan saçlara susam yağı ile bakım yapılabilir. Saf zeytinyağına portakal, lavanta ve melisa yağı katılarak bu yağlar nem verecektir ve dökülen saçlar canlanacaktır.

Dökülen saçlara biberiye ve kekik temiz saça yapılmalıdır. Saf zeytinyağına katılarak saç diplerinde kan dolaşımını sağlamak parmaklar ile dairesel eşlikler ile canlandırmak ve kaliteli saç çıkarmak ve dökülmenin önüne geçmek için bu yağlar kullanılabilir. Bununla birlikte okoloptüs yağı da kullanılabilir.

Belgin ve Alara bunu beğendi.
  2. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bir bayan olarak saçlarımı çok seviyorum saçlarımın bakımı söz konusu olunca hiç üşenmem güzel bilgiler için teşekkürler.:)

3. Belgin

Belgin Yeni Üye www.pembeoje.com

Birde kokusu beni rahatsız etmez derseniz günde bir diş sarımsak yemenizi tavsiye ederim.

4. Gelincik

Gelincik Yeni Üye www.pembeoje.com

Zeytin yağı ve ısırgan oyu yağı duymuştum biberiye ve kekiğin iyi geldiğini bilmiyordum teşekkürler.

5. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

saçların çok fazla dökülmesi kansızlık ve başka vitamin eksikliği gibi şikayetlerdende kaynaklana bilir dikkat etmek gerekli.

Sayfayı Paylaş