Kadınlar Erkeklerden daha zeki.

Konusu 'Anketler' forumundadır ve Duygu tarafından 1 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bunu biliyormuydunuz bayanlar bir şirketin yaptığı araştırmaya göre kadınlar, erkekleri ilk kez geride bıraktı. Yapılan son testler; kadınların, erkeklerden beş puan daha zeki olduğunu ortaya çıkardı. Araştırmacı James Flynn; Batı Avrupa, ABD, Kanada, Yeni Zelanda, Arjantin ve Estonya üzerinde yaptığı çalışmanın sonuçlarını, 'modern hayatın belirtisi' olarak açıkladı. Kadının; iş ve ev hayatını birlikte yürütmesinin, beynini geliştirdiğini söyledi. Nöro-biyolog Prof. Donald W. Pfaff ise yıllar süren çalışmalarının sonucunda; kadınların ve erkeklerin farklı şekilde düşünüp hissettiklerini belirtti. araştırılmış ve kanıtlanmış iyi bir anket olmuş sonuu benim hoşuma gitti sizi bilmem nedersiniz.:D

2. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Sanmıyorum ama tabi ki kadınların erkeklerden akıllı olmasını çok isterdim,fakat ne kadar istesek de erkekler kadınlardan daha da zekidir. Kadınlar daha uyanıklar bence:p

3. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Bu anket türkiyede yapılsa aradaki beş puan fark daha yüksek olabilir.:p:D

4. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Tabiki ne şüphe kadınlar bencede erkeklerden daha zeki.

5. Yasemin

Yasemin Yeni Üye www.pembeoje.com

Kadınlar erkeklerden zeki olabilir ama ne fayda zeki olanların değil güçlü olanların hüküm sürdüğü bir dünyada yaşıyoruz.

6. Güneş

Güneş Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazı kadınlar gerçekten zeki ama bazılarıda gerçekten aptal nasıl olduğun değil kendini neye inandırdığın önemli.

7. Pelinn

Pelinn Yeni Üye www.pembeoje.com

Belki ama kadınlar bazen erkeklerden daha aptal olabiliyor malesef.

8. Venüs

Venüs Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazı kadınlara zeki demek çok güç.o_O

Sayfayı Paylaş