Eşiniz sizi hiç aldattımı.

Konusu 'Anketler' forumundadır ve Derya tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Derya

Derya Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Günümüzde aldatmalar oldukça çoğunlukta ve kimi bayan maddi yada manevi sorunlar nedeniyle eşi onu aldatmasına rağmen evliliğini sürdürmeye devam ediyor. Bazen bu aldatmalar neredeyse alışkanlık haline geliyor erkeklerde. Eşiniz sizi hiç aldattımı veya eşinizin sizi aldatmasına kaç defa göz yumdunuz ve neden.
    Hanımlar üzülerek sorduğum bu soruya cevaplarınızı bekliyorum.

2. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Allah göstermesin zor bir durum ama aldatsaydı bu gün evli kalamazdık.

3. Meliss

Meliss Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Eşim değilde sevgilim aldatmıştı yıllar öncce ve sonrasında ayrıldık iyide yapmışım.

4. Eda

Eda Yeni Üye www.pembeoje.com

İlk eşim eşim demeye utanıyorum aldatıldım hemde komşumla.

5. Hatice eroğlu

Hatice eroğlu Yeni Üye www.pembeoje.com

Benimki de sekreteriyle aldattı sonrada sekreteri onu iyi oldu ama şimdi yalnız 5 yıl oldu biz boşandık.

6. Ahsen

Ahsen Yeni Üye www.pembeoje.com

Kızlar siz böyle yazınca eşim gözümde daha bir kıymetli oldu gelsin boynuna sarılacağım.

7. Eda

Eda Yeni Üye www.pembeoje.com

Hatice eroğlu canım seninde benim gibi eşinden yana hiç şansın yokmuş ama seninkine iyi olmuş benimki onunla yani komşumla evlendi.

8. Eylül

Eylül Yeni Üye www.pembeoje.com

Eşim beni hiç aldatmadı Allah göstermesin öyle birşey olsa nefes dahi alamam herhalde hayatın benim için bir anlamı kalmazdı.

9. Hazer

Hazer Yeni Üye www.pembeoje.com

Bekarım ve sevgilim tarafından aldatıldım çok gurur kırıcı bir durum üzülmemek kahrolmamak elde değil.:(

10. Kelebek

Kelebek Yeni Üye www.pembeoje.com

Allah göstermesin biz daha çok yeni sayılırız eşim beni aldatmadı inşaallah asla aldatmaz ne yaparım sonra.:eek:

Sayfayı Paylaş