Erkek Makyaj Yaparmı.

Konusu 'Anketler' forumundadır ve Gamzemm tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Gamzemm

Gamzemm Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Sizce erkek makyaj yapmalımı erkek makyaj yaparsa ne olur. Sizde erkek adam makyaj yapmaz diye düşünenlerdenmisiniz.

Erkek Makyaj

Yapmalımı

Yapmamalımı

2. Müzik delisiyim

Müzik delisiyim Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Erkeğin estetik yaptırmasına karşı değilim ama makyaj asla düşünmesi bile kötü ne yapacak kapatıcıyla göz kalemimi taşıyacak yanında çok saçma.

3. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Asla makyaj yapan bir sevgili düşünemiyorum.:eek:

4. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Makyajda yapsın erkekler sonra ne kaldı bir etek giymedikleri kalır.

5. Derya

Derya Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Asiri makyaji kadinlarda dahi sevmezken esimi makyajli dusunemiyorum.

6. Devinsu

Devinsu Yeni Üye www.pembeoje.com

Gerekiyorsa ihtiyaç varsa neden yapmasınlar ki tabi ruj sürsün demiyorum ama kalem kapatıcı gibi makyaj malzemelrinden faydalanabilirler.

7. Pofuduk

Pofuduk Yeni Üye www.pembeoje.com

Makyaj yapmasında yinede ormandan çıkmış gibide olmasın yani

8. Cansel

Cansel Yeni Üye www.pembeoje.com

Erkekler makyajdan uzak dursunlar lütfen.:)

9. yelda

yelda Yeni Üye www.pembeoje.com

Bugün bir cadde üzerinde yürürken vitrinlere bakıyordum önümde de bir bayan vardı bol salaş bir tulum askıları omuzundan düşmüş kulağında küpe vardı saçları uzundu arkadan görüyorum ben onu tabi sonra o yavaşladı ben öne geçtim o bayan meğer erkekmiş gözlerinde sürme kolunda dövme birde tüylerini aldırmış kollarındaki inanamadım döndüm bir kez daha baktım ama yanılmadığımı gördüm gerçekten yetişkin bir erkekti o yorum sizin bayanlar.

10. Ilgın

Ilgın Yeni Üye www.pembeoje.com

Bu konu yorumsuz canım çok var bu şekilde giyim tarzı oluşturan bayana benzeyen erkek erkeğe benzeyen bayan.o_O

Sayfayı Paylaş