Kıyafet alırken modayı takip eder misiniz?

Konusu 'Hayatın içinden' forumundadır ve Mercan tarafından 29 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Mercan

Mercan Yeni Üye www.pembeoje.com

Her kadında az veya çok bir alışveriş tutkusu vardır nedendir bilmiyorum biz bayanlar alışveriş yapmayı ve özellikle para harcamayı çok severiz ve modayı az çok takip etmeye çalışırız siz kıyafet alırken modayımı takip edersiniz yoksa size yakışanımı almayı tercih edersiniz. moda ve kıyafet alışverişi hakkında yorumlarınızı ve düşüncelerinizi paylaşın hanımlar bekliyorum

2. Yankı88

Yankı88 Yeni Üye www.pembeoje.com

Kısmen modayı takip ederim ama benim için önemli olan önce bana neyin yakıştığı bana yakışmayan bir kıyafeti sır moda diye almam.

3. Remziye

Remziye Yeni Üye www.pembeoje.com

Moda takip edilmeden alışveriş mi yapılır hanımlar.:rolleyes::D

4. Tanyeli

Tanyeli Yeni Üye www.pembeoje.com

Modayı takip etmek bizim işimiz cicim mutlaka takip ederim kullanmayacak olsamda o kıyafete gardolabımda görmek isterim:p:p

5. Ilgın

Ilgın Yeni Üye www.pembeoje.com

Moda demek kadın demek ama bazen moda diye o kadar saçma şeyler çıkarıyorlarki inanın alsanız yer bezi dahi yapmazsınız o kadar kötü yani.:confused:

Tanyeli bunu beğendi.
  6. Zeynep güzel

Zeynep güzel Yeni Üye www.pembeoje.com

Modayı takip etmem kendi modamı yaparım aynı kıyafeti moda diye alıp kimseyle pişti olmak istemem:rolleyes:

7. Tanyeli

Tanyeli Yeni Üye www.pembeoje.com

pişti olmak önemli değil önemli olan kimin daha iyi taşıdığı bu birazda güven meselesi.;)

8. Zeynep güzel

Zeynep güzel Yeni Üye www.pembeoje.com

kendime güvenim var tabiki ama yinede kimse ile pişti olmak istemem.

9. Gülden

Gülden Yeni Üye www.pembeoje.com

mutlaka bir gözden geçiririm :)

10. Bengü

Bengü Yeni Üye www.pembeoje.com

Bir bayan olarak etmem desem yalan olur kısmen ederim moda diye her çıkanı alan bayanlardan değilim.

Selen akay bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş