Kadın kadına ihanet ederse.

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve Gamzemm tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Gamzemm

Gamzemm Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bir çok bayanın başına gelen benimde başıma geldi eşim beni aldattı.düşündüm eşim mi bana ihananet etti yoksa bir kadın kadınamı bu soruyu sordum kendime.bir kadın bir erkeğin evli olduğunu bilerek nasıl o erkekle birlikte olur hemcinsine ihanet değilmidir bu kızlar desteğinizi bekliyorum.:( çok mutsuzum:(

Ceylanım, Açelya ve cimcimem bunu beğendi.
  2. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bence ihanaeti hem güvenip evlendiğin eşin hemde hemcinsin yapmış oluyor. kişilik ve karakter sahibi kadın yada erkeğin yapmıyacağı bir hareket yapanları insan sıfatına koymamak en doğrusu.:) üzme kendini canım:)

Ceylanım ve Açelya bunu beğendi.
  3. Sadeceonda

Sadeceonda Yeni Üye www.pembeoje.com

Merhaba Gamze Hanım Aldatmak İnsanın Bedensel ve Ruhsal Eksiklerinden Kaynaklanır ; Yapan Yada Yapmasına Sebep Veren Kişi SORULAR Dizesini Kendisine Sormalı Eşinizin ve Hemcinsiniz Sizi Aldatmış Olsa da Onlara Acıyın ki Gururunuz Fazla İncinmesin. MUTLULUĞUNUZU Sadeceonda olduğunu düşünmeyin Doğa Yürüyüşlerine ve Sizi Mutlu Kılan Şeylerle İlgilenin.Sevgi ve Saygıyla KALIN ..................
    Unutmayın ki UMUT YAŞAMDAN ÖNCE BİTMEMELİ....

Yönetici tarafından düzenlendi: 1 Şubat 2015
  4. Sadeceonda

Sadeceonda Yeni Üye www.pembeoje.com

:(

Last edited: 31 Ocak 2015
  5. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Ne güzel bir söz UMUT YAŞAMDAN ÖNCE BİTMEMELİ.:) konuya anlam veren yerinde bir söz olmuş.

6. Açelya

Açelya Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Kadın kadına ihanet ederken erkek neyin vijdanını yapsınki bu erkeğin işine bile gelir.

7. Ceylanım

Ceylanım Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Aldatılan kadınlar kadar aldatılan erkeklerde var günümüzde ben ikisinide onaylamıyorum ikiside bence yanlış yapılmamalı ben dürüstlükten yanayım sevginin bittiği yerde ayrılık seçilmeli ve sonra kim kimle beraber olmak istiyorsa onunla beraber olmalı.

8. İmran acar

İmran acar Yeni Üye www.pembeoje.com

Kim ne yapar kendine yapar belki o an mutludur o ihaneti yapanlar ama gelecek günlerde mutlu olacaklarını sanmıyorum can yakanın mutlaka canı yanar bir gün.

9. Yeliz

Yeliz ★ ★ ★ ★ ★ ★★★ www.pembeoje.com

çok geçmiş olsun canım 1 erkeği çok seviyorsan yine de süründür 2 KADINI GEBERT ama herşeyden önce kendine dikkat et ikisi de belasını bulsun bence

10. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Azmettirmek iyi değil. Aman haaa kimse kimseyi öldürmesin. Yaptı ama niye yaptı önce bir sormak Lazım :)

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

Sayfayı Paylaş