Hayatta hiç keşkeleriniz oldumu.

Konusu 'Hayatın içinden' forumundadır ve Ahu@ tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Hayatınızda bu güne kadar şunu yapsaydım veya yapmasaydım dediğiniz keşkeleriniz varmı.

2. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Hani derler ya keşke hiç keşkeler olmasa diye. Benim de hayatımda bazı keşkelerim var. En çoğu da keşke annemle babama daha sık onları sevdiğimi süyleseydim.

anyuta bunu beğendi.
  3. Ahu@

Bu günden sonra söyle o zaman. acı bir durum yok inşaallah.

4. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

maalesef.... Ancak dualarımdan sonra söylüyorum. Beni duyduklarına inanıyorum

5. Ahu@

üzüldüm acıdırki bazen hayatımızdaki insanların kıymetini kaybedince daha iyi anlıyoruz ama ne fayda.:(eminim duyuyorlardır :)

Dinara bunu beğendi.
  6. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

evet anneyle baba hayatımızda en değerli insanlardır.eşimizden de değerli.Eşimiz aldatabilir,soğuyabilir ama anne baba her zaman bizi severler.
    Ben de şimdi diyorum ki,keşke babamla kaba konuşmasaydım,daha çok zaman geçirseydim onunla:(ama ne yazık ki çok geç

7. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Evet eşim ilk evlenme teklifi yaptığında keşke kabul etseydim 2 yıl kaybımız olmazdı.

8. Gamzemm

Gamzemm Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Her insanın mutlaka olmuştur benimde oldu.kimse üzülmesin diye kendini üzmeyeceksin işte o zaman keşkelerin olmaz hayatta.

9. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

ama sonunda gene de kavuştunuz birbirinize. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah!!!

10. Soneda

Soneda Yeni Üye www.pembeoje.com

benimde keşkelerim yok değil ama kafama takacak kadar da önemli olaylar değil.

Sayfayı Paylaş