Güzel ve çekici görünmenin yolları nelerdir?

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve Aşkın tarafından 12 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Aşkın

Aşkın Yeni Üye www.pembeoje.com

Merhaba hanımlar ben 39 yaşındayım ev hanımıyım malum biz kadınlar bazen kendi ihtiyaçlarımızı erteleye biliyoruz kendime yetirince vakit ayıramıyorum bugün aynaya baktığımda kendimi çok ihmal ettiğimi düşündüm saçlarımın dip boyası zamanı baya geçmiş cildim sanki eskisi gibi canlı değil eşimi seviyorum eşimde beni seviyor ama sanki bir şeyler eksik kalıyor gibi belki klişe olacak ama evliliğimiz çok rutin gitmeye başladı bazen eşime takılıyorum sen benimle hiç ilgilenmiyorsun diye eşimin bana verdiği cevap ben değil sen kendinle hiç ilgilenmiyorsun ne oldu sana sen eskiden daha bakımlı ve çekici bir kadındın bütün gün evdesin kendine biraz zaman ayırmalısın dedi ve en son sen hiç aynaya bakmıyormusun dedi bana ve artık kendime gelmem lazım diye düşünüyorum ama malum ev hanımıyım evde nasıl Güzel ve Çekici görünürüm.
    Kızlar desteğinize ihtiyacım var cevaplarınızı bekliyorum.

2. oya

oya Yeni Üye www.pembeoje.com

Canım sen baya zaman aşımına uğramışsın :D şaka bir yana ilk yapman gereken kaliteli işini iyi yapan bir güzellik salonuna gitmen baştan aşağı kendine iyi bir bakım yaptırman gerekli ;)

3. selin

selin Yeni Üye www.pembeoje.com

Kadın için alışveriş olmazsa olmaz canım seni genç gösterecek şık kıyafetler almalısın.

4. Aşkın

Aşkın Yeni Üye www.pembeoje.com

Biraz iğneli olsada tavsiyeleriniz için teşekkürler kızlar

oya bunu beğendi.
  5. Tiripkolik

Tiripkolik Yeni Üye www.pembeoje.com

kilo durumun nasıl ve eşin kilo konusunda ne tepkiler verir unutma fazla kilo kadını yaşlı gösterir.

6. Leylifer

Leylifer Yeni Üye www.pembeoje.com

Güzel ve çekici olamak gibi bir çaba içinde hiç olmadım hep öyleydim çünkü..:p

Sayfayı Paylaş