Eşlerde yaş farkı ilişkiyi etkiler mi?

Konusu 'Kategorisiz' forumundadır ve Kitap kurdu tarafından 17 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Yankı

Yankı Yeni Üye www.pembeoje.com

Evlilikte oluşan pürüzler çok farklı ve çok sıkıntılı oluyor bir de çalışan bir bayan olunca evlilik kopma noktasına gelebiliyor hayat kısa seviyorsan bazı şeyleri görmezden gelmelisin.

2. zümrüdü anka

zümrüdü anka Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ben evde oturuyom calismadim ama hayatimdan memnun degilim hep benim mi fedakarlik yapmam lazim erkekler her sey onlarin istedigi gibi olsun istiyor
    Bir kavga esnasinda hele ki haksizlarsa zsytinyagi gibi uste cikiyorlar hic bir sey olmamis gibi davranmamamizi bekliyirlar bu bencillik degil.midir

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Hep yaşanılan dünya neticesinde oluyor bunlar. Piyasa şartları geçim sıkıntısı giderler masraflar hayaller ve bunların karşısındaki imkanlar. Daha doğrusu imkansızlıklar. Haliyle eşler (kadın yada erkek ) hep sinir stres. Eve gelene kadar çektiği trafik. Eve gelince karşılaştığı sorunlar. Okuldan şunu istediler bu kıyafet alınacakmış. Doğalgaz faturası çok geldi.vs. Hiç kimseye çatamayan eş, evdekine patlıyor. Hayat istediğimiz gibi gitmiyor. Ama imkanları kabullenip şartlara göre yaşamak istenirse mutlu yaşanma ihtimali var. İhtimali diyorum çünkü; yine çevre etkisi olacak. Yani insanları dara düşüren strese sokan biraz da çevre. Falanca da şu var. filanca şöyle yaşıyor. Komşu koltuk almış oğlunda telefon bilmem ne marka almış . Filan kızın kocası şöyle iyi davranıyor vs. Vs. Aslında konunun sebebi net bilinse çözüm bulunur. Herkese mutluluklar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Dilara

Dilara Yeni Üye www.pembeoje.com

Her kez kendi hayatına baksa her zaman her şeyin en iyiysi en pahalısı değilde makul olanlar tercih edilse imkanlara göre bir hayat yaşansa ve insanlar aza kanaat etmeyi öğrense bence en güzel çözüm bu olur.

5. Eftalya

Eftalya Yeni Üye www.pembeoje.com

Eşlerde yaş farkı değil kalp farkı ilişkiyi çok etkiler farklı ritimlerde farklı amaç için atan kalpler asla anlaşamaz mutlu olamaz.

Sayfayı Paylaş