Erkeği elde tutmanın yolları.

Konusu 'Ah Şu Erkekler' forumundadır ve AngrygirL tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. AngrygirL

AngrygirL Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

bağlayacak "olmazsa olmaz"ları biliyor ve uyguluyor musunuz? Uzmanlar, kadınların 10 hatadan uzak durması halinde, sevdikleri erkeği asla kaybetmeyeceklerini savunuyor.
    Erkekler konuşmayı sevmez
    Biraz suskun olan erkek sevgilinin sürekli üzerine gidip, ısrarla, her şeyin yolunda olup olmadığını sormak ters tepkiye yol açıyor. Uzmanlar, erkeklerin, kadınlar kadar çok konuşmayı sevmediğine ve tek başlarına da çok mutlu olabildiğine dikkat çekiyor.
    Hesabı devamlı ona ödetmeyin
    Erkeklerin genellikle cömert davranmayı sevdiğini ifade eden uzmanlar, 'Ama bırakın, içlerinden gelerek bunu yapsınlar. Eğer her zaman hesap ödeme görevini ona bırakıyorsanız, kendilerini kullanılmış gibi hissederler' diyor.
    Duygularınıza hakim olun
    Partneriniz sizden taş gibi duygusuz olmanız beklenmiyor, yeter ki tartışmalar sırasında duygularınıza hakim olup bir yetişkin gibi konuşun. Erkekler gözyaşlarından etkilenir ve hiçbir erkek bir kadını ağlatmak istemez.
    Arkasından konuşmayın
    Arkadaşlarınıza anlattığınız şeyler konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Siz unutabilirsiniz veya affedebilirsiniz ama, arkadaşlarınız size yapılan haksızlıkları kolay unutmazlar. Anlattıklarınız olumsuz olmasa da, sevgilinizle ilgili olan bütün sırlarınızı ortaya dökmekten kaçınmalısınız. Bazı olaylar yalnız sizin aranızda kalmalı.
    Fazla ileri gitmeyin
    Erkekler duygularını kadınlar kadar kolay gösteremez. Fazla ileri gidip gitmediğinizi anlamak için önce bir deneyin. Elini tutun veya omuzuna elinizi koyun ve nasıl bir tepki vereceğini görün. Eğer fazla yakınlıktan rahatsızlık duymuyorsa, sorun yok. Ama hareketlerinize karşı çekingen davranıyorsa, onu fazla zorlamayın.

2. Nurcan

Nurcan Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Amaaann ben niye erkeği bağlamaya çalışıyorum? O beni bağlamak için uğraşsın :)

3. Derya

Derya Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Boş ver canım giden gider erkek mi yok memlekette sanki. beni bırakıyorsa kaybeden o olur. :D:D:D:D:D:D

4. Sweet

Sweet Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Tabi derya cım giden gider ama bem istemedikçe hiç bir yere gidemez.

5. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Oooo Sweet:) çok iddialısın canım

Yönetici tarafından düzenlendi: 29 Aralık 2014
  6. Hadise

Hadise Profesyonel Üye www.pembeoje.com

iddiasız kadınmı olur güzelim.kadın dediğin iddialı olmalı.

7. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Kadın dediğin kesinlikle iddialı olmalı lazım, ama şöyle bir şey var ki, hiç bir zaman evlendikten sonra da o iddiasını kaybetmemeli.

Life bunu beğendi.
  8. Hadise

Hadise Profesyonel Üye www.pembeoje.com

aynen bir adım geride görünmeli ama kontürolüde elinde tutmalı.;)

9. Gungor

Gungor Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

erkekler çocuk gibidir. Çabuk sıkılır. Onların oyuncakların çabuk değiştiriniz)

10. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Gitmek isteyen her şekilde gider tutamassın ama varsa ben tutarım diyen söylesin bizde tutalım.:):)

Sayfayı Paylaş