DR. Mehmet Akgün 'e Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Konusu 'Öneriler ve Sorular' forumundadır ve Victoria tarafından 11 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Balıkburcu

Balıkburcu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Canım her doktor bir olurmu, tecrübe farkı var, bilgi farkı var hatta dolgu yaparken kullandıkları malzemelerin kalite farkı bile vardır. O yüzden yanlış doktor seçimi dolgu yaptıracağınız bölgenin kötü görünmesine sebep olur. Ben dolgu yaptırmadım fakat yaptıracak olursam iyi bir doktor araştıracağım

2. Paprika

Paprika Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

yamuk yumuk bir sonuçla karşılaşacağınız estetik operasyonu geçirmek istiyorsanız önemi yok fakat doğru doktoru bulduğunuzda size yakışan en güzel dolgu işlemini yapacaktır

3. Nefise

Nefise Yeni Üye www.pembeoje.com

Yaptırmadım ama forumdan takip ediyorum ve sanırım dudak dolgusu için gideceğim Dr Mehmet beye.:)

4. Rana

Rana Yeni Üye www.pembeoje.com

Her kez her işi yapamaz ama bazen mesleği olduğu halde mesleğini yapamayan insanlarda yok değil ama Mehmet bey işini iyi yapan bir doktor bu tartışılamaz emekleriniz ve gösterdiğiniz özen için teşekkürler Mehmet bey:)

5. Evşen

Evşen Yeni Üye www.pembeoje.com

Doğru her kez her işi yapamaz ama bazıları işini severek yapar ve hataya yer vermez

6. Nazan Can

Nazan Can Yeni Üye www.pembeoje.com

Forumda nitekli bir hekim olduğu anlaşılıyor memnun olmayanlar da olmuş fakat kimseyi her zaman mutlu edemezsin. Zaten hep övselerdi diğer forumlardaki gibi reklam diye şüphe ederdim. Pembe ojeyi bu yüzden seviyorum hiyerarşi var : )))

7. Çakıl

Çakıl Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben çok memnun kalmıştım geçen yıl yaptırdım kimsede anlamadı biraz dolgunlaştırdık çok fazla değil doğal görünüm sağladık süper oldu.

8. Nefise

Nefise Yeni Üye www.pembeoje.com

Sağol canım paylaşımın için doğal görünmesi çok güzel bende düşünüyorum teşekkürler.

Sayfayı Paylaş