Boşanmak bir kurtuluş olurmu?

Konusu 'Hayatın içinden' forumundadır ve İpek ege tarafından 25 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. İpek ege

İpek ege Yeni Üye www.pembeoje.com

Çok sevdiğim bir ablam eşiyle öyle sıkıntılar yaşıyorki anlatmakla anlaşılacak gibi değil hiç bir ortak noktaları olmadığı gibi sürek tartışma ve bazen de şiddet olabiliyor adam psikopat ayrılmayıda kabul etmiyor huzurlu yaşamak adınada hiç bir çabası yok ayrılsamda benim peşimi bırakmaz demesi ablamın beni çok üzdü neden dedim boşanarak kurtulamazmı.:(

2. Derya zengin

Derya zengin Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazı erkekler çok dengesiz ve takıntılı oluyor malesef ben o tiplere hasta ruhlu diyorum kısaca

3. Ayda

Ayda Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazen boşanmak bile bir kurtuluş olmuyor malesef bazı beyinsel özürlü yaratıklar boşanıp yollarını ayırmak yerine karşısındaki bayana hayatı zehir etmekten sanır keyif alıyor ve nedense günümüzde bu tarz durumlar giderek çoğalıyor.:mad::(

İpek ege bunu beğendi.
  4. Nağme

Nağme Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazen tek kurtuluş ölüm olur kadınlar için:(:(

5. Nurdan

Nurdan Yeni Üye www.pembeoje.com

hayatın en acı gerçeği diyebiliriz malesef var boşanmak isteyen eşini öldüren psikopatlar.

6. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Suan bir sıkınti yok ama benim esimde bazen bosanma sohbetleri yaptigimizda bizi ancak olum ayirir der ve ben derin derin dusunurum bir pisikopatla evli olma ihtimalim varmi diye.:rolleyes:

7. Ayda

Ayda Yeni Üye www.pembeoje.com

:p:p çok derine dalma canım çıkamazsın sonra:D

8. İpek ege

İpek ege Yeni Üye www.pembeoje.com

yorumlarınızla içimi ferahlattınız kızlar sağolun:confused::eek:

9. Feride

Feride Yeni Üye www.pembeoje.com

bazı insanların aklı çok farklı çalışıyor nasıl faydalı olabilirim değilde nasıl daha kötü olabilirim gibi bu tarz insanlardan uzak durmak gerek ama bu bazen pekde mümkün olmuyor malesef.

10. zümrüdü anka

zümrüdü anka Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Bazen cozum.olmuuor.mmalesef sabreden dervis muradina ermis ama sabretmekte zor.vesselam

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş