Aşırı kıskançlık nasil geçer ? Var mi buna bi çözüm

Konusu 'Bir Sorum Var' forumundadır ve zoe. tarafından 22 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. zoe.

zoe. Yeni Üye www.pembeoje.com

Erkek arkadaşımın benden sikayetci oldugu tek konu kiskanc olmam bunu en aza indirgemek istiyorum ama elimde değil. Nasil bi yol izleme liyim yardim lütfen

2. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Seven her kadın kıskanır hastalık derecesinde bir kıskançlık yoksa ortada kıskanmak iyidir eşimin beni kıskanması her zaman hoşuma gitmiştir:)

Belemir bunu beğendi.
  3. zoe.

Benim biraz fazla sanirim yani adamin herseyin i butun hesaplarini kurcalıyorum telefonunu surekli kontrol ediyorum baska bir kadıni begenmeyi birak olumlu herhanvi bir yorum yapsa bu tv den biri bile olsa ben deliriyorum. Kiskanip ona yansitmamak istiyorum ama basaramiyorum kendimi nasil durdurabilirim bilmiyorum

4. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

5. Fatmanur

Fatmanur Yeni Üye www.pembeoje.com

can çıkar huy çıkmaz derler bilmem anlatabildimmi.:p:D

6. zoe.

Ole derler bilirim de en aza indirgemek zorundayim. Yani akıl sağlığım icin

7. Fatmanur

kıskançlık sende ciddi bir boyut almış sanırım

8. zoe.

Güven problemi de yasadigim icin evet ciddi boyutlarda zaten guvenmedigin icin kiskaniyosun,kiskandigin icin guvenemiyosun.bole bi cikmaz

9. Fatmanur

çok büyük bir çelişki içindesin yanlış anlama ama yardım almamda fayda var.

zoe. bunu beğendi.
  10. zoe.

Yani bi de bu durum var tabi ne kdr ciddi bi sorun olduğunu algilayamiyorum. Yani ben onun baskasini begenmesinden dile getirmesinden rahatsizim bu tv de bi kadin da olabilir cafe de oturan bi kadin da olabilir. Bunlari kiskandigim icin cidden yardim mi almaliyim yani durumumum ciddiyetini cozemiyorum

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş