Eşinizin Sizi Aldattığını Öğrendiniz Ne Yaparsınız?

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve Benan kurt tarafından 18 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Benan kurt

Benan kurt Yeni Üye www.pembeoje.com

Tartışmasız her kadın için aldatılmak onur ve gurur kırıcı olduğu kadar kadını üzen yıkan bir durum tabiki Allah kimseye göstermesin eşi yada sevgilisi tarafından aldatılmayı ama hayatın acı gerçeklerinden birisi de aldatılmak eşiniz yada sevgiliniz sizi aldatmış ve günler sonra bunu öğreniyorsunuz isteyerek yada bir anlık his veya duyguyla sizi aldattı ama sonra çok pişman oldu ama bunu siz bir şekilde öğrendiniz tepkiniz ne olur ne yaparsınız eşinizin sizi aldattığını öğrendiğinizde ne yaparsınız.....

2. Sevgi önay

Sevgi önay Yeni Üye www.pembeoje.com

Kesinlikle ayrılırım başka çözüm yolu yok ve olamaz.

3. Gürru

Gürru Yeni Üye www.pembeoje.com

Çok üzülürüm ne yaparım yapacak tek şey ayrılmak

4. Melis altun

Melis altun Yeni Üye www.pembeoje.com

Gebertirim onu:cool::p:p:D:D

5. Gürru

Gürru Yeni Üye www.pembeoje.com

yok canım o kadar da değil:D

6. Şelale

Şelale Yeni Üye www.pembeoje.com

çok kırılırım ayrılmaktan başka bir şey gelmiyor aklıma.

7. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Tamam aldatdı ama bir sor niye aldattı...

Önce bir sakinleş düşün üstünden 24 saat geçsin bekle. Sonra karar ver.

Değerlendirme yap. Bir kere mi sürekli mi?
    Sakın biri de aynı süreklisi de aynı deme...

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

8. Melis altun

Melis altun Yeni Üye www.pembeoje.com

Aldatan bir bayan olsa aynı rahatlıkta sor bir bakalım niye aldattı dermisiniz

9. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Evet derim..! Dersem samimiyetime inacak mısın? . Evet derim. Yani ne oldu niye yaptın sebeb neydi.?

Ben karımı yine kendi karımla atatmıyorum ki. Sonuçta oda birisinin kadını yada bekar bayan.. Yani ben karımı aldatırken karşımdaki de kocasını aldatmış oluyor. Şartlar eşit olmalı.? Ama bizim toplumumuzda erkek yapar.. Bişi olmaz saplantısı var. Ya bu erkek yapıyorsa sonuçta bir bayanla yapıyor. Bütün erkekler çapkınsa bütün kadınlarda bu işi yaptı demektir. Tüm erkekler tek bir bayanla yapmadı ya bu işi.

Konu dağıldı..:) sonuç evet bende sorarım neden yaptın diye.. Peki gelecek olan cevap ne olacak.? O cevaba göre davranışımız Nasıl olacak.. Bunlar da az sonra..

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

10. zoe.

zoe. Yeni Üye www.pembeoje.com

Kimsenin öle bi durumda durup sakince dusunebilecegini sanmıyorum yani en azından ben cildirirdim sanırım

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş