Erkeklerin 6 saniye içinde fark ettikleri

Konusu 'Ah Şu Erkekler' forumundadır ve Gelinkız tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Gelinkız

Gelinkız Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Erkeklerin 6 saniye içinde fark ettikleri

Bir erkek bir kadını gördüğü anda altı saniye içinde altı şey dikkatini çeker.

Bunların ilki gülümsemenizdir. İçten mi yoksa zorla mı gülümsüyorsunuz? Ya da gülümsemeniz öğle yemeğinde ne yediğinizi ele mi veriyor?

İkincisi saçınız. Kadınların yegane aksesuarlarından biri olan saçlarının kesimi, tarzı ya da boya tonu erkekleri ilgilendirmez. Onlar sadece saçınızın yumuşak ve güzel kokması ile ilgilenir.

Üçüncüsü ise dekolteniz. Erkekler dekolteye bakar. Erkekler her durumda ne kadar "göstermek" istediğinizi fark edecektir.

Dördüncüsü makyajınız. Eğer çok fazla makyaj yaparsanız, erkekler sizin yüzünüzde bir sorun olduğunu ve bunu saklamaya çalıştığınızı düşünebilir.

Erkeklerin dikkatini çeken beşinci şey ise cildinizdir. Siz cildinizdeki küçük bir sivilceyi dünyanın en büyük sorunu gibi dert edebilirsiniz. Erkekler bunu fark etmeyecektir. Ama eğer çok fazla solaryuma girerseniz, bu onu rahatsız edecektir.

Son olarak bir erkek ilk altı saniyede sizin çantanıza bakar. Çok büyük bir çanta taşıyor olmanız erkeklerin sizin bakımınıza çok düşkün ve bütün bakım malzemelerinizi çantanızda taşıdığınızı düşünmenize yol açabilir.

2. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

6. Sı neymiş gerçekten çok merak ettim. Yoksa 6. Bakış kişiye göre değişim mi gösteriyor. ?

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

3. cansu_i

cansu_i Yeni Üye www.pembeoje.com

Güzel konuymuş teşekkürler.

4. IşılIşıl

IşılIşıl Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazıları çok saçma ama bazıları doğru olabilir.

5. Feride

Feride Yeni Üye www.pembeoje.com

Üçüncüsü ise dekolteniz. Erkekler dekolteye bakar.

Bakmaz deseniz çok şaşırırdım

Nergis bunu beğendi.
  6. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ben bakarım.

Dekolte bakmak yada baktırmak için değil mi?

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

7. Nergis

Nergis Yeni Üye www.pembeoje.com

Genel erkek düşüncesi yada beyni erkeklerin beyni bu yönde çalışır genel olarak.
    Yani kısaca bildiğimiz konular.:confused:

8. Feride

Feride Yeni Üye www.pembeoje.com

Yanlış anlamayın erkekleri sovunmuyorum ama dekolte kullanırken amaç ilgi çekmek değilmi değilse ne:cool:

recaikoz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş