Aldatılan Kadın Suçludur!

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve sweety tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. meraklım

meraklım Profesyonel Üye www.pembeoje.com

üzgünüm bende hemşinli arkadaşıma katılıyorum aldatmasınlar bıraksınlar, bitirsinler.

nad_vel bunu beğendi.
  2. Pervin ASLANLI

Pervin ASLANLI Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Keşke aldatmalar olmasa ama işte aldatılıyorsa da sebepleri vardır.

3. WoNeRa

WoNeRa Yeni Üye www.pembeoje.com

valla ne yalan söylüyüm arkadaş benim kocam bana bu denilenleri yapsın bende aldatırım o_O

sweety bunu beğendi.
  4. Sarısaçlım

Sarısaçlım Saygın Üye www.pembeoje.com

Canım çok fenasın ya :)

5. WoNeRa

WoNeRa Yeni Üye www.pembeoje.com

doğruya doğru :)

6. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Canım benim ayrılıkta aldatılmakta hepsi bir. Giden gidiyor. Boşver gitsin. Her ilişkide bir şeyler öğreniyoruz. Sakın yanlış anlama, duygularını yok saymıyor ve üzüntünü anlıyorum. Demek istediğim erkeği suçlamak yerine önce kendimize bakalım. Zaten biz elimizden geleni yaptıysak; hak etmedi der geçeriz.

Sarısaçlım bunu beğendi.
  7. Sarısaçlım

Sarısaçlım Saygın Üye www.pembeoje.com

[​IMG][​IMG][​IMG]

sweety bunu beğendi.
  8. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

9. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Erkek aldatır ama her erkek her kadını aldatamaz. erkek aldatıyorsa kadın bir yerde kadınlığını tam yapmıyordur bu her şey olabilir çünkü bir bahaneye ihtiyacı var erkeğin.ama erkek aynı zamanda kadının vereceyi tepkiyide biliyordur ki aldatmaya cesaretini gösteriyor eşim beni bırakır vaya çok büyük bir tepki gösterir korkusu yok. Ama kadın vardır aldatılmaya meyledecek hakı vakti düşünceyi duygusallığı ve o boşluğu erkeğe vermez çünkü erkeğin karşısında gerçekten bir kadın vardır.

10. Melisa

Melisa Yeni Üye www.pembeoje.com

Çok ilginç enteresan yorumlar bana kal geldi :eek:

Sayfayı Paylaş