Saç tasarımı ve saç modası

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve Victoria tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Saç tasarımı ve yeni sac modelleri kadınların ilgisini çekmeye devam ediyor. Şık görünmek için seçilen kıyafet ve aksesuarların yanında saç modelleri de büyük önem taşımaktadır.

Kadınlar değişimi çok severler ve bu nu da en çok saç stillerini değiştirerek gösterirler. Saç renklerindeki değişimler, yeni tasarımlar, yeni kesim teknikleri en Favori değişikliklerdir. Ünlü isimlerin tercihleri, stilleri de kadınlar arasında etki yaratmakta ve istekler bu yönlerde gelişmektedir. Ünlü isimlerin son dönemde peruk ile görüntü vermeleri kadınlar arasında yeni bir trend ve moda oluşmasını sağladı. Birbirinden iddialı ve renkli peruklar gerçeği aratmayan doğal görünümleri ile ilgi çekmeye başladı. Peruk satışları da bu durumdan etkilendi ve yukarı seyreden bir ivme kazandı. Çeşit leri ve kalitelerine göre ayrılan peruklar güzellik merkezlerinde ve peruk satışı ve imalatı yapılan merkezlerde bulunabilmektedir.

Modayı ve moda ile ilgili gelişmeleri yakından izleyen kadınlar hem modaya yön veriyor hem de üreticileri yeni koleksiyonlar için harekete geçiriyor. Saç modası da bundan tatbikî payına düşeni alıyor.

2. Banu

Banu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Hayatımda hiç peruk kullanmadım ben doğallıktan yanayım. Bundan sonrada ihtiyaç duymam umarım.:)

Zalal ve cimcimem bunu beğendi.
  3. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kuaför kuaför gezip her gün yeni saç stili yaptırmaktansa peruk kullanmak daha pratik diye düşünüyorum. Biraz pahalı olabilir ama pratik :)

cimcimem bunu beğendi.
  4. Banu

Banu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bu güne kadar hiç demedim belki kullansam ben dede alışkanlık yapabilir.:) mi acaba:)

cimcimem bunu beğendi.
  5. KraLiÇe

KraLiÇe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kız pembe aslında peruk kullanmak daha mantıklı ya saçımızı şekilden şekile sokmak için saçımızı yıpratıyoruz al peruk oyna dur onla dimi ama :D

6. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Peruk kullanan bazı arkadaşlarım var dikkat edilir ve özen gösterilirse çok büyük avantaj peruk kullanmak kadın için en önemlisi zamandan tasarruf daha ne olsun.:)

cimcimem bunu beğendi.
  7. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kısa saç modellerini çok severim çok kullanışlı oluyor.

8. Zalal

Zalal Yeni Üye www.pembeoje.com

Biz bayanlar saçlarımız çok severiz kolay kolay kesmeye bile kıyamayız bu nedenle saçlarımız bizim için çok kıymetli.

9. Yağmur

Yağmur Yeni Üye www.pembeoje.com

Yaz mevsiminde kisa sac favorim

10. Meyra

Meyra Yeni Üye www.pembeoje.com

uzun saçlarımdan asla vazgeçmem saçlarımı seviyorum.

Sayfayı Paylaş