Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

Konusu 'Diyet Yöntemleri' forumundadır ve Koreli kız tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Koreli kız

Koreli kız Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Merhaba Bayanlar

Thor'un desteği ve izniyle böyle bir topik açtım. Kensinin başarı hikayesini okuyup çok etkilendim. Saat 18 de akşam yemeği faslını bitirip Saat 21 gibi bir meyve yiyip veya süt içmeyi becerebilirim diye düşündüm. En azından azmettim yapıcam. Bir hafta oluyor nerdeyse deniyorum ve 1 kilo 200 gr farketti. Kendimi çok kasmadım bu bir hafta boyunca gün içinde. Sadece bol bol suyumu içmeye dikkat ettim. Kahvaltımı sabah en geç 9 da yapıyorum. Kahvaltımı yapmadan önce bir bardak su içiyorum. Gün içinde de sağlıklı besleniyorum. Öğlen sebzemi veya etimi yanında yoğurt veya salatayla birlikte. Akşamda yine aynı şekilde öğlen ne yemediysem onu yiyeyerek sağlıklıda besleniyorum. Artı canım çok kola çekiyorsa bir kutu light içiyorum (günde bir kutu light kolanın bir zararı olmadığını diyetisyen söylemişti ona güvenerek) veya asitli bişey istiyorsa maden suyu.

Gelin hep beraber 18'den sonra ağzımızı tutarak kilo verelim

2. Melike

Melike Yeni Üye www.pembeoje.com

Genede saat 18 den sonra iştahım açıldığı ve surekli kendimi mutfakta aranırken bulduğum için benim adıma çok etkili bir yöntem değil malesef.

Sayfayı Paylaş