Prp Ve Dolgu'da Kampanya İstiyoruz...

Konusu 'Yüz Dolgusu' forumundadır ve Yeliz tarafından 12 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. DrMehmetAkgun

DrMehmetAkgun Yeni Üye www.pembeoje.com

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Güveninizi kazanmış olmak mutluluk verici. Ben de sizi kırmadım. Yaptım istediğinizi. Buyurun randevu alarak gelin lütfen

Yeliz bunu beğendi.
  2. DrMehmetAkgun

Evet yanılmadınız. Sizi kırmadım. Yarın itibariyle Kampanya başlattım

Yeliz bunu beğendi.
  3. DrMehmetAkgun

Siz kadınlar yok musunuz. Öyle güzel sözler ile komplimanlarda bulunmuşsunuz ki hayır demek mümkün olamadı. İstediğiniz oldu. Buyurun gelin

Yeliz bunu beğendi.
  4. Yeliz

Yeliz ★ ★ ★ ★ ★ ★★★ www.pembeoje.com

çok teşekkür ederiz hocam Pembe Oje üyeleri hanımlarımızdan artık mesaj mesaj üstüne geliyordu. Hanımlar gözümüz aydın kampanya mevcut istediğimiz kadar güzelleşebiliriz artık ;)

5. Yeliz

Yoğun baskı sonucu kampanya yapıldı canım kısa süreliğine ama gayet iyi bir kampanya oldu Doktor Mehmet Bey'e Teşekkür ederiz.... :)

6. Yeliz

Pembe Oje ekibi olarak sizin için elimizden geleni yapıyoruz canım :) böyle kalmaz yoğun baskı sonucu ilerde bir kampanya daha alırız... Alla alla kadınız güzelleşeceğiz tabi :) Ama doktor beye de teşekkür ederiz kırmadı bizi...

7. Esin tuna

Esin tuna Yeni Üye www.pembeoje.com

Bu kampanyayı asla kaçıramam biletimi aldım.

8. gülbanu

gülbanu Yeni Üye www.pembeoje.com

Dr Mehmet beyin forum yazılarını ilgiyle takip ediyordum sanırım kampanya vesilesiyle tanışmak nasip olacak.:)Kampanya için teşekkürler:)

9. Deniz

Deniz Yeni Üye www.pembeoje.com

Teşekkürler Mehmet bey kırmadınız bizi:)

10. jüjü

jüjü Yeni Üye www.pembeoje.com

Detaylı bilgi vermiyorum hanımlar biraz merak edin. Mehmet beye çok teşekkür ediyorum artık bütün aynalara gülümseyerek bakıyorum tabiki yeliz hanım sizede teşekkür ediyorum bir bayanın bayanları düşünmesi çok güzel :):):)

Deniz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş