Bayanlara Yönelik Soru Cevap Bölümü Açıldı

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Guven tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Guven

Guven ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Teknik Sorumlu www.pembeoje.com

Bayanların ikili diyalog kurabilecekleri, aklına takılan konuları veya merak ettikleri soruları sorabilecekleri Pembeoje.com Soru - Cevap bölümü açılmıştır.

Forum bölümünden sonra bu bölümüde faaliyete soktuk ve daha keyifli zaman geçirmenizi hedefledik.

Birbirinize sorular sorabilir, soruları yanıtlayabilir veya soruları yorumlayabilirsiniz.

işin özü sorular ve cevaplar değil karşılıklı fikir alışverişi yapabilmeniz, daha hızlı diyaloglar kurabilmenizdir.

Kızların erkeklere, Erkeklerin kızlara soru sorabileceği, Bilginizi paylaşabileceğiniz özgür bir platform oluşturduk.

Soru cevap bölümüne gitmek için TIKLAYINIZ

Umarız faydalı bulursunuz :)

2. Beliz

Beliz Yeni Üye www.pembeoje.com

Güzel bir bölüm olmuş teşekkürler.:)

3. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

İnceledim, baktım, okudum. Soru soranlar Cevapları Alınca kaçmış gibi. Pek takip etmiyorlar. Ama çok ilginç sorular var. Herkes aklına takılanı rahatlıkla soruyor. Tabi takip etmeleri de daha iyi olur. Ne cevap gelmiş falan gibi. Bir de soru soran kişinin sorusu cevaplanırsa her cevap için bilgi gelse daha iyi olur gibi bence. Ayrıca biraz da çekingenlik var. Güzel olmuş iyi birşey.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

4. Destegül

Destegül Yeni Üye www.pembeoje.com

İnsanlar aklına takılan bütün sorulara buradan cevap bula bilir bu şekilde düşünüldüğü zaman evet mantıklı .;):)

5. Beliz

Beliz Yeni Üye www.pembeoje.com

Haklısın insanlar aklına takılan BÜÜTTÜN sorulara buradan cevap bulabilir.:D:D

Nesrin bunu beğendi.
  6. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ben de arıyorum.bakalım bulabilecek miyim.:)

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

7. Alya

Alya Yeni Üye www.pembeoje.com

Sorumu yazmadan soruma cevap buldum çok hoş.:p:p

Anna bunu beğendi.
  8. Anna

Anna Yeni Üye www.pembeoje.com

Bencede çok hoş bir bölüm olmuş.

9. Gülbeyaz

Gülbeyaz Yeni Üye www.pembeoje.com

Kızlar çok çok hııııım neyse farklı sorular var soru bankası gibi her telden iyi olmuş sanki bu bölüm:p:p:p

10. Ayşe temiz

Ayşe temiz Yeni Üye www.pembeoje.com

İçimizi kemiren sorulara son :cool:

Efsun ada bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş