Arkadaşlar zayıflarken dikkatli olmamız lazım!

Konusu 'Diyet Yöntemleri' forumundadır ve UygarKiz tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. UygarKiz

UygarKiz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Arkadaşlar çok kötü bişe oldu yaa moralim acayip bozuk..
    Ben hastanede çalışıyorum ve hastanede çalışan bir kız bu diyetisyen doktorun yanında sekreterlik yapıyodu.. DEmiştim hatta size geçen hafta bi ilaca başiladım diye bana o ilaci veren doktorun sekreteri.. Kız benle yaşıt 22 yaşlarında busabah kalbi durdu ve şuan bitkisel hayatta .. Ve nedenide şuki zayıflama hevesi.. Kız son zamanlar yemek yemiyomuş pek form bisküviler ve hafif şeyler dışında bişe yemiyomuş ayrıca aşırı spor yapıyomuş ..

Ve benim tahmini kız kesin ilaçta ullanıyordur ama bu benim tahminim çünkü diyetisyende çalışıyor.. Yanii kızlar diyecegim şuki ben çok korktum zayıflarkende biraz dikkat etmeliyiz herhalde..

Bugün mesela sabah 6 da atıştırdım hala bişe yemedim iştahım hiç yok yiyemiyom ilacın etkisi bu.. Ama artık daha dikkatli olcam ..

2. Rojbin

Rojbin Yeni Üye www.pembeoje.com

ilaç kullanmak her zaman sakıncalı az ve düzenli yemeği öneren diyet listelerine baş vurmak en iyisi.

3. Erna

Erna Yeni Üye www.pembeoje.com

Çok yakın arkadaşım zayıflama hapı sebebiyle neredeyse ölüyordu hastaneye son dakika yetiştirdik ve 2 gün hastanede kaldı tercih sizin.

4. Billur pek

Billur pek Yeni Üye www.pembeoje.com

Hastanelik olunca bir daha ilaç kullanarak zayıflamaya tövbe ettim.

5. melodi

melodi Yeni Üye www.pembeoje.com

Geçmiş olsun sağlık her şeyden önemli dikkat etmek lazım.

Sayfayı Paylaş