Altı Günde Zayıflayın

Konusu 'Diyet Listeleri' forumundadır ve netteyim tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. netteyim

netteyim Yeni Üye www.pembeoje.com

Baharın gelmesiyle bir çok bayanın telaşı fazla kilolarımdan nasıl sağlıklı bir şekilde kurtulurum düşüncesi
    bir çok ünlüyü sağlıklı zayıflatan ünlü diyetisyen Şeyda Coşkunun altı günde zayıflatan diyet listesi.

Vücudunuzda meydana gelen ödemin veya kabızlığın giderilmesinde de oldukça etkili olan diyet sayesinde vücudunuzdaki fazlalıklardan sağlıklı bir şekilde kurtulabileceksiniz. Sizlere anlatacağımız Şeyda Coşkun diyeti listesi uygulama süresince şu uygulamaları yapmanız gerekmektedir. Öncelikle her gün düzenli olarak en az 1 saat boyunca yürüyüş yapın. Gün içerisinde 2 veya 3 bardak yeşil çay tüketin ve ayrıca yatmadan önce melisa veya papatya çayı için. Bizzat Şeyda Coşkun tarafından hazırlanan diyet listenin ilk günü ile diyet programımıza başlayalım.

Şeyda Coşkun Diyeti Listesi
    1. Gün

Kahvaltı: 1 adet orta büyüklükte elma, yarım tatlı kaşığı tarçın ve 3 yemek kaşığı karabuğday. Menünüzü hazırlamak için karabuğdayları haşlayın ve üzerine elmayı bütün bir halde rendeledikten sonra tarçınınızı ekleyin. Malzemelerinizi karıştırdıktan sonra tüketin.

Öğle: Sabah vermiş olduğumuz tarifin aynısını tüketin.

Ara Öğün: 1 büyük salatalık ve yeşil çay

Akşam: Sabah vermiş olduğumuz tarifin aynısını tüketin.

Ara Öğün: 1 büyük salatalık ve yatmadan önce içmeniz gereken çay (rezene, papatya veya melisa çayı)

2. Gün (Protein Detoksu)

Kahvaltı: 1 tane yumurtanın sarısı ve beyazını ayırarak sadece beyazı kullanılarak yapılmış mantarlı omlet.

Öğle: Izgara edilmiş balık (sos veya limon kullanmayın.)

Ara Öğün: Füme olarak pişirilmiş 3 dilim hindi eti ve metabolizma hızlandıran bitki çayı (Çayın tarifi listenin sonunda yer alacaktır.)

Akşam: Izgara olarak pişirilmiş hindi göğsü (üzerine karabiber veya kekik serpebilirsiniz.)

Ara Öğün: 1 çay bardağı veya biraz fazla light yoğurt üzerine 1 tatlı kaşığı keten tohumu ekleyerek tüketin. Mate çayı için. (Mate çayını hazırlamak için mateyi kaynattıktan sonra süzgeçten geçirin ve tüketin.)

3. Gün (Alkali Detoksu)

Uyandıktan Hemen Sonra: 1 su bardağı içerisine zencefil ve limon ekleyerek için.

Kahvaltı: Detoks içeceği (Detoks içeceğinin tarifi listemizin sonunda yer alacaktır.)

Ara Öğün: Saat 11.00 civarında 1-2 su bardağı alkali suyunuzu için. (Alkali su tarifi listemizin sonunda yer alacaktır.)

Öğle: Detoks Çorbası (Detoks çorbası tarifi listemizin sonunda yer alacaktır.)

Ara Öğün: Saat 16.00 civarında yeşil çay ve muz sorbe tüketin. (Muz sorbe tarifi listemizin sonunda yer alacaktır.)

Akşam: Arınma Çorbası (Arınma çorbası tarifi listemizin sonun yer alacaktır.)

Ara Öğün: Saat 21.00 civarı zencefil çayı ve muz sorbe

Not: Alkali detoks içeren Şeyda Coşkun diyeti listesi 3. gününde böbrek yetmezliği olan veya önceden kalp rahatsızlığı geçirmiş ve vücutlarında potasyum seviyesini etkileyen ilaç kullanan kişiler diyeti uygulamadan önce doktorlarına danışmalıdırlar.

4. Gün

Kahvaltı: Lorlu domates çorbası (Lorlu domates çorba tarifi listemizin sonunda yer alacaktır.)

Ara Öğün: Saat 11.00 civarında şekersiz olarak hazırlanmış kahve veya yeşil çay

Öğle: Adana dürüm (Evde hazırlamanız gereken adana dürüm tarifi listemizin sonunda yer alacaktır.)

Ara Öğün: Bitki çayı ve çilekli yoğurt sosu ile fırında hazırlanmış ayva (Fırınlanmış ayva tarifi listemizin sonunda yer alacaktır.)

Akşam: Yeşilliklerle hazırlanmış salata ve zeytinyağlı bamya (zeytinyağlı bamya tarifi listemizin sonunda yer alacaktır.)

2. Şehrazat

Şehrazat Yeni Üye www.pembeoje.com

Şeyda coşkun diyet işini iyi biliyor ben seviyorum Şeyda coşkun diyetlerini.

3. Talia

Talia Yeni Üye www.pembeoje.com

Süper 6 günde zayıflamak mucize olsa gerek.

4. Semiha edep

Semiha edep Yeni Üye www.pembeoje.com

Altı günde zayıflamak kelimesi ne kadar güzel gelsede sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.

5. Derya zengin

Derya zengin Yeni Üye www.pembeoje.com

zor bir diyet kolay olduğunu düşünmüyorum

6. Eva

Eva Yeni Üye www.pembeoje.com

Altı günde verdiğimiz kiloları tekrar altı günde geri almayalım bana hiç doğru gibi gelmedi altı günde altı kilo vermek.

7. Birsen

Birsen Yeni Üye www.pembeoje.com

kulağa hoş geliyor ama çok ta mantıklı bulmadım.

8. Fulya

Fulya Yeni Üye www.pembeoje.com

Şeyda coşkun bu kez abartmış sanırım 6 günde zayıflamak çok imkansız

Sayfayı Paylaş