yüzde oluşan ilk çizgilere karşı botoks mu ????

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve meraklım tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. meraklım

meraklım Profesyonel Üye www.pembeoje.com

göz altımda güldüğümde oluşan çizgiler ve kaşlarımı yukarı kaldırdığımda alnımın kırışması çok moralimi bozuyor..botoks uygulaması yaptırmayı düşünüyorum fakat ilerleyen dönemde kas gevşemesi ve düşmesine neden olabileceğini duydum. kızlar siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ..bilginiz var mı yada yaptırmayı düşünen varmı... acil yardım

2. rici

rici Yeni Üye www.pembeoje.com

botoks sonrası kırışıklık tekrar oluşur mu ?

3. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Zamanla tekrar kırışıklıklar oluşacaktır diye düşünüyorum, insan yaşlandıkça kırışıklıklarda artmaktadır haliyle yapılan botoks etkisini kaybetmektedir. Kısa sürede kırışıklıklar oluşmaz ama dediğim gibi yaş ilerledikçe kırışıklıklar artacaktır ve botoks yenilemesi yapılması gerekebilir.

4. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Botoksun etkisi geçtiğizaman kırışıklıklar tekrar ortaya çıkar artma olmaz belki ama tekrar botoks ihtiyacı duyabilirsiniz.

5. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ne gerek var güzel olacağım diye o kadar acı çekmeye benim canım kıymetli ben kendimi olduğum gibi seviyorum sizde denemelisiniz bence.

6. HaHaHayy

HaHaHayy Yeni Üye www.pembeoje.com

Yaşlanmaktan ve yüzümde çizgilerin oluşmasından korkuyorum.

7. Ayça körpe

Ayça körpe Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben dolgu yaptırdım çizgilere veda ettim nerede bir ayna görsem keyifle bakıyorum.:D

8. Esra güneş

Esra güneş Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben yüzümdeki çizgiler için dolgu yaptırdım çok kolay oldu tavsiye ederim bayanlar.

9. Bucak

Bucak Yeni Üye www.pembeoje.com

Bence dolgu ben dolgu yaptırdım doktorumun tavsiyesi ile gayet memnunum.

Sayfayı Paylaş