1 Haftada 1 kilo Aldım

Konusu 'Kilo Alma Yöntemleri' forumundadır ve IremONR tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. IremONR

IremONR Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Arkadaşlar boy 160 kilo 44 yaş 25
    yediğim zaman alabiliyorum ama iştahım yok pek
    1 haftada 7000 kalori aldığımız zaman bu 1 kilo ediyormuş
    bu konuyla ilgili siteler var besinlerin kalori hesabı yazıyor
    ben de hergün her yediğimin kalorisini hesapladım
    tartıldığınız zaman sabah aç karnına tuvalete çıktıktan sonra olacak..öteki türlüsü doğru çıkmaz
    günde 1000 kalori yakıyorsanız (ki uykuda dahi kalori yakıyoruz),ekstra 1000 kalori daha almamız gerekiyor ki kilo olsun..
    Ben sabah kahvaltıda mutlaka iki yumurta yedim ki adeti 70 kalori..
    Öğlende 1 bardak süt tam yağlı 128 kalori, orta boy muz 72 kalori..
    İkindide 1 tane fıstıklı çikolata 250 kalori..
    Akşam yemeğini büyük porsiyon yedim nerden baksan 300 kalori rahat vardır..
    Çayın şekeri bilmem ne derken ekstra alıyoruz zaten..
    Ek olarak çayın yanında mutlaka bi paket çekirdek yedim,paketin üstünde yazıyor 130 mu neydi..
    Patlamış mısır da olabilir onun yerine..
    gece yatmadan önce de yine süt içiyorum..arada sağlıksız da olsa jelibon cips filan da yedim..sonuç şuan 45i gördüm..
    ama bu süre içinde pek de hareket etmedim evde geçirdim zamanımı..
    genelde yemeyi sevmediğinden yiyimi kolay şeyler yedim bi kase yoğurt gibi ki 120 kalori o da..
    işte size de fikir olabilir diye yazıyorum..kilo almaya engel bi hastalığınız yoksa bu iş matematiksel işliyor..
    ne kadar fazla kalori aldığınızı bilmelisiniz..sonra da bu en kalorili yiyecekler arasından en sevdiklerinizi seçip hergün yemeye çalışın..mesela bi dürüm çiğköfte herkesin yiyebileceği bişey çok kalorili ve de..veya benim gibi makarna seviyorsanız işiniz daha kolay akşam bol bol yiyin soslu soslu..

2. KraLiÇe

KraLiÇe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Çiğköftenin kilo yaptığını bilmiyordum tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Ahu@ bunu beğendi.
  3. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Bir arkadaşımın oğlu her gün çiğköfte dürüm yer ve son zamanlarda annesi bu yaşta bu kadar kilo fazla çokta yemiyor ama neden bu kadar kilo aldı diye söylemişti çiğköfte kilomu yaptı çocuğa şimdi hiç aklımıza gelmemişti paylaşım için teşekkürler.

4. Eda

Eda Yeni Üye www.pembeoje.com

ben sevmiyorum çiğköfte sevenler denesin yorumları bekleriz.

5. SesKes

SesKes Yeni Üye www.pembeoje.com

Bir haftada bir kilo emin adımlarla tam benlik biraz garanticiyimde ;)

Sayfayı Paylaş