Dudak dolgusu kalıcımıdır.

Konusu 'Öneriler ve Sorular' forumundadır ve İlkyaz01 tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. İlkyaz01

İlkyaz01 Yeni Üye www.pembeoje.com

İnce dudaklarım biraz kalınlaşsın istiyorum dudak dolgusu tavsiye ettiler ama kalıcı olmadığını söyleyenler var kalıcı dudak dolgusu diye bir şey varmıdır.

2. nazlıcan

nazlıcan Yeni Üye www.pembeoje.com

Ömürlük değil sonuçta ama 6 ayla 1 yıl arası kalıcı olanlar var diye biliyorum.

3. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kalıcı olmaması bana benim ilgimi olumlu yönde çekti bir denerim güzel olmazsa bir daha yaptırmam

4. Bengisu

Bengisu Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben istemem kalıcı olmasını ya yakışmazsa bana ve dolgu olduğu çok belli olursa işte o zaman kalıcı olduğunu bir düşünün ben düşünmek dahi istemiyorum

5. Emel evrim

Emel evrim Yeni Üye www.pembeoje.com

Dudak dolgusu kalıcı olanlarıda var olmayanıda seçim sana kalmış en azından ben öyle biliyorum.

6. Esra güneş

Esra güneş Yeni Üye www.pembeoje.com

Kalıcı ve geçici olanlar var tercih sana kalmış

7. Nurdan

Nurdan Yeni Üye www.pembeoje.com

Dolgu kalıcı bir uygulama değil ama tekrarlana biliyor böyle bir özelliği var.

8. Edibee

Edibee Yeni Üye www.pembeoje.com

Üç çeşit dolgu maddesi var diye biliyorum farklı özelliklerde yetkili birinden yardım alman daha faydalı olur sanırım.

9. Şelale

Şelale Yeni Üye www.pembeoje.com

Boşa vakit kaybetme Dr Mehmet akgüne git aklında hiç bir soru işareti kalmaz kendisini forumdan da takip edebilirsin.

Sayfayı Paylaş