Yeşim Ceren Bozoğlu, kısa sürede kilolarından kurtuldu

Konusu 'Diyet Deneyimleri ve Başarı Hikayeleri' forumundadır ve AşkVsevgi tarafından 21 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. AşkVsevgi

AşkVsevgi Yeni Üye www.pembeoje.com

Ünlü oyuncu dizi için aldığı 30 kiloyu vermeye başladı ve 21 günde 7 kilo verdi bile bakın nasıl.
    Ayrıldığı 'O Hayat Benim' dizisindeki Nuran karakteri için 30 kilo alan Yeşim Ceren Bozoğlu, kaldığı zayıflama merkezinde 21 günde 7 kilo verdi.
    ki hafta önce 'O Hayat Benim' dizisinden ayrılan Yeşim Ceren Bozoğlu, canlandırdığı karakter için aldığı 30 kiloyu verebilmek için Kuşadası'nda bir zayıflama merkezine gitti. 21 gündür zayıflama merkezinde kalan Bozoğlu, 7 kilo verdi.

AT KUYRUĞU ÇAYIYLA ZAYIFLADI

Kalan kilolarını vermek için sıkı bir şekilde çalışan Bozoğlu, diyet programında ağırlıklı olarak sebze yemekleri, salata ve sebze çorbalarını tercih ettiğini anlattı.Bozoğlu'nun kilo vermesindeki en önemli etkenlerden biri de şişkinliği alan ve fazla kilolardan kurtulmaya yarayan at kuyruğu çayı.

ÖZEL TARİFİNİ VERDİ

Bu çayı yemeklerden sonra içtiğini belirten Bozoğlu, "Bir tutam at kuyruğu, 4,5 karanfil, bir kabuk tarçını kaynamış suya atıyoruz. Gün içerisinde yemeklerden sonra tüketiyoruz" dedi. Sanatçı, sabahları tükettiği maydanoz, limon, nane, roka, salatalık ve dereotundan oluşan 'yeşil iksir' karışımının da tok tuttuğunu söyledi.

2. Yasemin

Yasemin Yeni Üye www.pembeoje.com

Kadın bir dizi filmi için ne kilo almıştı ama ben görünce çok şaşırmıştım.

3. Asude polat

Asude polat Yeni Üye www.pembeoje.com

Hayatın cilvesi para kazanmak uğruna bir kadın kilo almayı kabul ediyor daha ne olsun.

4. Sena

Sena Yeni Üye www.pembeoje.com

İyi bir oyuncu işini seviyor evet kilo aldı ama aldığı gibide geri verdi ben yapamam şahsen tebrikler Yeşim Ceren Bozoğlu

5. lale

lale Yeni Üye www.pembeoje.com

Biz istemeden aldıklarımızı veremiyoruz birde isteyerek alsak asla veremeyiz her halde:D

6. Yankı

Yankı Yeni Üye www.pembeoje.com

Para sen neler kadirsin:p

7. umudumsun

umudumsun Yeni Üye www.pembeoje.com

Kadın işini yapıyor sonuç olarak kıskanmayın lütfen.:D

Yasemin bunu beğendi.
  8. Asude

Asude Yeni Üye www.pembeoje.com

Çok beğeniyorum bu kadınıya çok azimli bir bayan.

9. umudumsun

umudumsun Yeni Üye www.pembeoje.com

bende canım

10. Fidan

Fidan Yeni Üye www.pembeoje.com

Başkalarının ne yaptığından çok benim ne yaptığım daha önemlidir benim için ama bir başarı varsa onuda takdir etmeden geçemem tabiki.:)

Yasemin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş