UYKUSUZLUK KİLO ALDIRIR:

Konusu 'Gündemdeki Diyet Haberleri' forumundadır ve Banu tarafından 19 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Banu

Banu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Eğer uyuma güçlüğü çekiyorsanız ve gece boyunca sürekli uyanıyorsanız tehlike var demek, bu sizin kilo almaya eğilimli bir bünyeniz olduğu anlamına gelebilir. İyi bir uyku düzeni oluşturmak özellikle kilo vermek isteyenler için çok önemli. Yaşam biçiminize uygun bir beslenme düzeni oluşturmak o kadar zor değil.

2. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Yaşamın her yönünde denge şart yeme içme çalışma ve uyku düzeni hepsi dengeli ve düzenli olmalıki dinç ve verimli olabilelim.

3. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ben uykusuzluğa hiç dayanamam ama uykusuzluğun kilo yaptığını bilmiyordum.

4. Cemile@

Cemile@ Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben ev hanımı olduğum için fazla uyumak kilo yapar diye bilirdim her sabah saat onda uyanırım komşularım çok uyuyorsun kilomu almak istiyorsun diye uyutmazlar.

5. Yasemin

Yasemin Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben uykusuz kaldığım zaman çekilmez biri olurum ve sinirden sürekli bir şeyler yerim tabi buda bana kilo olarak döner sizi bilmem.

6. Biricik

Biricik Yeni Üye www.pembeoje.com

Düzensiz yapılan her şey vücuda farklı etki gösterir kimi kilo alır kimi kilo verir.

7. Yankı88

Yankı88 Yeni Üye www.pembeoje.com

Aynen katılıyorum ben uykusuz kaldığım dönemlerde kilo veren bir bayanım aşırı yorgunluk ve uykusuzluk bana kilo kaybı olarak etki ediyor.

8. Pelinn

Pelinn Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben günlerce uykusuz kalsam sıfır beden olurum herhalde ben zayıflarım uykusuz kalınca.

9. Müge

Müge Yeni Üye www.pembeoje.com

Aynen bende zayıflarım

10. Banu

Banu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Enteresan paylaşımlar çıkmış kızlar bazen bildiklerimiz bizi yanılta biliyor.

Sayfayı Paylaş