Prematüre Bebek Anneleri buraya...

Konusu 'Premature Bebekler' forumundadır ve İpek tan tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. İpek tan

İpek tan Yeni Üye www.pembeoje.com

Merhaba arkadaşlar prematüre bebek sahibi olan tek anne ben olmadığımı biliyorum Prematüre bebeğimi ilk kuvözde gördüğümde üzüldüm ama şimdi üzülmüyorum nasıl daha iyi bir bakım ilgi alaka gösterebilirim bebeğime diye sürekli araştırmalar yapıyorum evet benim bebeğim biraz aceleci davrandı ve hayata çok erken geldi ve o benim bebeğim bugünden sonra onu nasıl sağlıklı büyütürüm dedim ve hayata bebeğim için sıkı sıkı tutundum sizlerle neler yaşadığımı ve bebeğimle nasıl ilgilendiğimi paylaşmak ve sizlerdende fikir ve öneriler almak için bugün bu konuyu açmak istedim buradan birbirimize yardımcı ve psikolojik destek olabiliriz bir annenin neler hissettiğini en iyi bir anne anlar diye düşünüyorum.

2. Ahsen

Ahsen Yeni Üye www.pembeoje.com

Daha küçükler ve daha çaresizler parmakları ayakları altını temizlerken bile endişe ediyorum bir yerine birşey olurda canı yanarmı diye ne vardı sanki benim kızımda 2 ay daha bekleseydi dünyaya gelmek için ama olsun o kadar tatlı ve güzelki çok seviyorum bebeğimi.

Sayfayı Paylaş