'' NE YAPTIYSAM KİLO ALAMIYORUM '' DEMEYİN BEN ALDIM.

Konusu 'Kilo Alma Yöntemleri' forumundadır ve Hemşinlim tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Hemşinlim

Hemşinlim Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Merhaba Arkadaşlar

30 yaşındayım. metabolizmam cok hızlı oldugu icin, iştahım iyi olmasına ragmen kilo alamıyordum.
    makarna diyetleri, karbonhidratlar pekmezler, kilo aldırıcı igneler vs denemedigim hic bir sey kalmadı.

Konya da yaşayan ablam bir ayda 12 kilo aldı ki o kalp hastası ve benden daha da zayıf. aktardan aldıgı bir bitki karışımı sayesinde bu kadar kilo aldıgını söyledi. Saolsun 1 kutu bana gonderdi.
    İlk kullandıgım gunden sonra iştahım dahada fazla açılmaya başladı. 2. hafta da gunde tam 7 öğün yiyordum ve doyma hissim neredeyse kaybolmuştu. Damak tadım o kadar iyileşti ki ne yesem inanılmaz haz duyuyordum. Sonra o karışımı azalttım cunku göbegim cikti ve artık sırt ustu yatınca rahatsız ediyordu. 67 kilo ile basladım yaklasık 2,5 hafta sonra 77 kilo da dieti bıraktım. bu kadar hızlı kilo almak tabiki saglıklı degil. bıraktıktan 2 gun sonra istahım eski haline dondu ve 74 kiloda sabitledim. Ara ara abaratmadan aynı karısımı kullanıyorum ve kesinlikle kilo alamıyorum ne yaptıysam alamadım diyen bircok akrama ve arkadaşıma yardımcı oldum. bizi ancak biz anlarız arkadaşlar saglıksız urunler kullanıp bedeninize yazık etmeyin. mail adresim ....com mumkun oldugu kadar yardımcı olmaya calısabilirim. Tsk

Sayfayı Paylaş