Makyajı neye göre yapmalıyız.

Konusu 'Makyaj ve Püf Noktaları' forumundadır ve Meliss tarafından 25 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Meliss

Meliss Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Vaktim olmadığı için makyajımı genelde kendim yapmak zorundayım.Kıyafetime uygun olsun desem yüz çizgilerime uymuyor her renk far veya ruj kullanamıyorum.Ama olduğumdanda yaşlı görünmek istemiyorum.Yardımcı olurmusunuz.:oops::oops::oops::oops:

2. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

@Neslihan bu konularda bilgili :) kendisi konuyu görünce yanıtlayacaktır :p

3. Neslihan

Neslihan Yeni Üye www.pembeoje.com

Merhaba @Meliss , öncelikle tercih ettiğin fondöten çoook önemli, canım. Kendi cilt tonundan 1 ton açık bir renk seçmelisin. Sana detaylı bilgi vermem adına, ten rengin nasıl bilmem gerekiyor :) Göz rengin vs :) birkaç bilgi verirsen sana en uygun makyaj tüyolarını veririm :)

4. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Neslihan cım ben 25 yaşında beyaz tenli yeşil gözlü biraz kalın kaşlara dolgun dudaklara sahip ve yaşının biraz daha üstünde gösteren bir bayanım gereklimi bilmiyorum 53 kilodayım makyaj konusunda banada bilgi verirmisin canım şimdiden teşekkürler.:D:D:D:D:D

5. Ceren

Ceren Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Makyajın tarifimi olur kız ya yap kafana göre uçuk kaçık olsun bitsin :D

6. Neslihan

@cimcimem canım beyaz tenli isen fondöten ve pudra seçerken cilt tonunda seçmelisin. Denerken elinin üzerine bir miktar ürünü sür ve cildinde test et. Gözler yeşil ise yeşil tonlarında ve aynı zamanda siyah göz makyajı seçmelisin. 25 yaşında bir genç kızın çok ağır makyaj yapmasına gerek yok. Siyah bir eyeliner sürüp, kırmızı bir ruj tercih etsen süper olur. Dudaklar zaten dolgun gözler yeşil, bence ağır makyaj asla yapma. Bir de allık seçerken mutlaka şeftali tonunda seç. Eğer ki koyu renk bronz allık seçiyor isen, yaşından büyük gösterir.

Nurcan bunu beğendi.
  7. Sweet

Sweet Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

kırmızı rujda sınır ne olmalı her zaman tercih edile bilir mi ruj kırmızı ise allık ne renk tonda olmalı.

8. Neslihan

@Sweet kırmızı ruj gündüz seçecek isen; mutlaka hafif olsun. Gece ise koyu kırmızı kullanabilirsin. Allık seçimi ruja göre değil de ten rengine göre olmalı canım.

Yönetici tarafından düzenlendi: 29 Aralık 2014
  9. Sweet

Sweet Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Teşekkürler Neslihan formda senin gibi bizi bilgilendiren bayanlar görmek çok güzel.:):):)

Sayfayı Paylaş