Kızlar yüzerek sıkılaşan var mı aranızda?

Konusu 'Sağlıklı Yaşam' forumundadır ve TheKız tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. TheKız

TheKız Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

selam arkadaşlar
    ben yaklaşık 27 kilo verdim. sürekli yürüyüş yaptım ama verilen kilo çok olunca haliyle cıvıma oluyor üst bacaklarım kollarım karnım hep cıvıdı yüzmeye başladım şimdi.yüzüpte sıkılaşanlarınız varsa eğer paylaşırsa çok sevinirim moralim bozuluyo aynaya baktıkça biraz moral olur belki deneyimleriniz..

2. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Yüzmenin senin için çok faydalı olacağını düşünüyorum düzenli ve uzun süreli yapmalısın.

3. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Ben yazın her sabah mutlaka bir saate kadar yüzüyorum. Çok iyi faydasını görüyorum. Bence sana da etkisini verir.

4. Müzik delisiyim

Müzik delisiyim Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

En etkili çözüm plates yapmalısın yüzmeye de devam et en kısa sürede sıkı bir vücuda sahip olursun eminim.

5. Kitap kurdu

Kitap kurdu Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Vücudunuz yüzerek biraz kas yapsada taş gibi sıkı bir vücuda sahip olduğunuz kesin yüzerek.

6. İlma

İlma Yeni Üye www.pembeoje.com

vücudu sıkılaştırmakta en etkili yöntem yüzmek diye bilirim çok ta keyifli oluyor.

7. Cemile akyel

Cemile akyel Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben çok severim yüzmeyi çokta faydasını görüyorum.

8. Nağme

Nağme Yeni Üye www.pembeoje.com

Bilmem ben sudan korkarım:eek:

9. Pelin

Pelin Yeni Üye www.pembeoje.com

Sıkı bir vücuda sahip olmak için kış mevsşminide göz önüne alırsak en güzeli plates evde bile yapabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş