Kararsizlik

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Esra Oduncu tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Esra Oduncu

Esra Oduncu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Öncelikle bu siteyi ve sizi tanidigim icin cok sansliyim...

ben forumdaki bu tecrübe paylasimlarinin Drlarin bilgilendirmelerinden daha tatmin edici oldugunu düsünüyorum..onlar yasadiklarini degil bildiklerini anlatiyorlar ve bizim kaygilarimiz korkularimiz onlara cogu zaman anlamsiz gereksiz geliyor,oysa insan bir konu hakkinda ne kadar cok sey bilirse bilsin yasamadikca anlayamiyor,hep bir eksik kaliyor diye düsünüyorum...

36.haftama girdim...son 2 haftadir önce bacaklarimda ve karnimda baslayip sonra bütün vücuduma yayilan geceleri uyutmayacak gündüz banyodan cikamayacak derecede beni delirten yogun ka$intilarla bogusuyorum..önceleri minik minik isilik gibiydi,kasidikca artik morarmaya basladi heryerim..

Drlar nerden kaynaklandigi konusunda hic bir sey söyleyemiyorlar..gebelik alerjisi olarbilir dediler tek cözüm biran önce dogum yapmak dediler...

netten arastirdigim kadariyla safra kesesinden ya da karacigerden kaynaklanabilir deniliyor ama yine cözümü dogum...

SImdi asil sorum su:

36.hafta erken degil mi bebegim icin henüz 2,5kilo ve ben vicdani acidan cok kötü hissediyorum kendimi ya bebegim erken dogum oldugu icin küveze alinmak zorunda kalirsa...ka§inmaktan gece uykum kalmadi artik vücudumu parcaliyorum ama ne kadar dayanirsam o kadar bebegim gelisir diye kendimi zorluyorum..yanlis mi yapiyorum?

Bebegim oturur pozisyonda ve doguma karar verirsem sezeryan olmak zorundayim ilk dogumum normal dogumdu,sezeryan korkutuyor...

Ben cok zor durumdayim ve drlar yardimci olmuyor,karar senin diyorlar napicam ben?

2. Sweet

Sweet Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Bebeğin ve senin için hayati bir sorun olmadıkça erken doğum düşünmemelisin belki sen kaşıntıların dan kurtulursun ama bebeğinin sağlık problemleri olabilir erken doğumdan dolayı anne olarak ilerde pişmanlık duyarsın ben sabret derim.

Sayfayı Paylaş