İvana iç çamaşırsız canlı yayında

Konusu 'Kategorisiz' forumundadır ve Balıkburcu tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Balıkburcu

Balıkburcu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bugün Ne Giysem'de seksi jüri üyesi İvana Sert cesur kostümleriyle yarışmacılardan daha fazla dikkat çekiyor...

Bugün Ne Giysem'de 30 Aralık tarihindeki büyük finale sayılı günler kaldı. Programda Final heyecanı yaşanırken, tüm gözler ise İvana Sert'te. Önceki gün Bugün Ne Giysem elemelerinde İvana Sert seçtiği cesur kıyafetle yine tüm dikkatleri üstüne çekti..

Kıyafetinin arkası uzun ön tarafı ise kısaydı. Eteğin yanları tamamen açık ve transparandı. Dahası bu seksi kıyafetin içinde iç çamaşırı da bulunmuyordu. İvana yarışmacıya cat walk

Yönetici tarafından düzenlendi: 6 Ocak 2015
  2. Hadise

Hadise Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Normaldede gidiğini düşünmüyorum.

3. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

iç çamaşırsız çıkmış programa demekki kendisine güveniyor, yayında bir frikik verirse fena olur, büyük risk almış :)

4. Hadise

çok da önemsediğini sanmıyoru dekoltede sınır tanımıyor.

5. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

kızlar sizleri kandırıyor;)iç çamaşırı var, ama silikondur, resmini şimdi koyacağım
    yani siz de bunu giyebilirsiniz. Moda tasarımcı arkadaşımdan bunu öğrendim yoksa ben de sizler gibi şaşırıyordum nasıl çıkıyorlar bunlar diye

6. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Valla ben de şaşırdım. Demek silikon iç çamaşırları da var. İlk defa duyuyorum

7. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bu kadar görüldükten sonra giyip giymemesinin bir önemi kalmamış sanki :)

8. Hadise

Boşuna canım o kıyafet seni kapatıyorsa kıyafettir. çok saçma buldum herkez kullanmaz umarım.

9. KafkasKIZI

KafkasKIZI Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Bu kadarına ne gerek var ki ?

10. Hadise

Saçmalık bence dikkat çekme uğruna rezil olmak.

Sayfayı Paylaş