iştah açıcı şuru

Konusu 'Kilo Alma Yöntemleri' forumundadır ve IremONR tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. IremONR

IremONR Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

merhaba kızlar..kilo almak için denemediğim yöntem kalmadı,ara ara alıp sonra geri veriyorum.hiç bir sağlık problemim yok.şu kilo aldıran tozlardan bile kullandım olmadı.iştahımda güzel.drm gayet sağlıklısın iştahında güzel,zorlama ilerde alırsn bigün dyorama almam lazım zayıfım bgn şu sip...in adlı şurubu aldım.3-4güne etkisni göstermeye başlarmış.aranızda kullanan,kilo alan,alamayan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi

2. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bir doktor iştah açıcı şurup diye bir şurup yok kandırmayın kendinizi demişti.Sadece bazı şurupların yan etkisi iştah açıyor kullanmanızı uygun bulmuyorum diye vermemişti.

Mehtap bunu beğendi.
  3. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

İştah açıcı şurubun kilo almak için çok faydalı olacağını düşünmüyorum daha başka çözümler aramalısın bende bakıcam birşeyler bulursam paylaşırım.

4. Banu

Banu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

iştah açıcı şurubun çok etkili olacağını düşünmüyorum.

5. Şelale

Şelale Yeni Üye www.pembeoje.com

Kandırmayın bayanlar kendinizi iştah açıcı şurup diye birşey yokmuş.

6. Pelinn

Pelinn Yeni Üye www.pembeoje.com

Aynen iştah açıcı bir şurup olmadığını bir devlet hastanesi doktoru söylemişti bana bazı şurupların yan etkisi iştah açıyormuş doktorun bana söylediğine göre çok istiyorsanız yazıyım reçeteye dedi bende istemedim.

7. meral

meral Yeni Üye www.pembeoje.com

hadiya gerçektenmi enteresan

Sayfayı Paylaş