Ipegin Basari Öyküsü

Konusu 'Diyet Deneyimleri ve Başarı Hikayeleri' forumundadır ve Hazan-34 tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Hazan-34

Hazan-34 Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Selam Arkadaslar nasilsiniz umarim iyisinizdir.....

Öncelikle Kadinlarkulubune cok tesekkur ederim cok motive ettiniz beni basari öykülerinizle.

Ben 22 yasinda 9aylik bi kiz annesiyim.. ben aslinda hep zayif biriydim taaki 2004 senesine kadar apantist teshisinle ameliyat oldum bu yetmezmis gibi 8ay bi süre sonra apantistten yeniden ameliyat oldum ve ben 50 kilodan 60a ciktim... ilk defa tartida 60 sayisini gördüm ama normal gibi geliyordu cunku boyum 163 okdar kotu durmuyordu....

2007 senesinde evlendim ve evlendigimde 65 kiloydum aradan bi sene gecti hamile kaldim ve 20 kilo aldim....

Dogumumu yaptim 80kiloydum sonra yine kilo aldim 83 oldum... kendimi begenmez oldum, kendime olan güvenim gitti, giydigim hic birseyi kendime yakisitramadim adeta kendimden nefret ettim, kendime güvenim olmadaigndan esimi olur olmaz herkezden kiskandim...

Sonra bir gün ben sisman olmayacagim artik yeter diyip hickirarak agladim.. kendimi sevmek istiyordum... kizima iyi bir örnek olmak istiyordum saglikli ve fit görünen bir anne olmak benim en buyuk istegimdi....

ve karar verdim beyaz olan herseyi 1 kalemde sildim hayatimdan.. tabii tuzdan cok az beyaz ekmek asla artik esmer ekmek var hayatimda ve seker kullanmiyorum..

Spor olarak kizim kucuk diye disariya cikamiyorum ama evde 10-15dakika ip atliyorum sonra 40 dakika pilates yapiyorum sonra saat öglen 4 civarida 30dakika kadar müzik acip dans ediyorum.... Ve yemee sekli olarak hersey yiyorum beyaz haric tabiiki porsiyonlarimi kuculttum ..
    Midemin doydugunda degil beynimin doydugunda kestim yemedim isterse tabagimda 1kasiklik yemek kalsin fark etmez ve boyle yaparak 5-6 ayda 22 kilo verdim ama daha 10 kilo vermek istiyorum yaz tatiline kadar....

Herkez basara bilir ben size güveniyorum egerki sorulariniz olursa seve seve cevaplarim.... hadi durmayin sizde baslayin zaten guzel olan bizler atalim kilolarimizi dahada guzel olalim.. Cok optum hepinizi...

Sayfayı Paylaş