Geride olan enem ileri alndı !

Konusu 'Çene Estetiği' forumundadır ve Hazan-34 tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Hazan-34

Hazan-34 Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Benim altcenem 1 cm gerideydi, bunu 1 cm öne ladirmak icin cok uzun bir yolum vardi önümde, Dis teli vs.ler.
    Ozamanlar bunlari kaldira bilecegimi düsünmüyordum ayrica cok agir ve tehliklei bir ameliyat diye, ben 3-4 sene düsünmeyle gecirdim.
    1,5 sene önce karar verdim ve herseye baslanildi.

Önce üst cene yi genisletici bir ameliyat ile basladik, agir bir ameliyat, hayatimdaki de ilk ameliyatimdi.
    Cok iyi atlattim hersey iyi gecti. Bi yeme zorlugum vardi aylarca hep mama türü seyler falan yedim.

3 ay sonra Dis tellerim takildi hem üst´e hem alta.
    Teller beni pek rahatsiz etmedi aslinda, en az rahatsiz eden seylerden biriydi bu.
    Ilk günlerde bile baya bir degisiklik yasadim , dislerim baya cabuk düzeldi, ki yasimda var baya, bazilari saniyor belirli bir yasdan sonra disler düzelmez diye.
    Benim cok güzel düzeldi.

Gecen haftada büyük ameliyati oldum, alt cene öne alinda üst cenede biraz öne ve yukari alindi.
    Yani cene komple kafa tasindan ayriliyor ve uygun posisyona getirilip tekrar takiliyor.

Cok agir bir ameliyat olmasina ragmen ve su an daha bir hafta gecti, ama oldukca iyiyim, hersey iyi gecmis, tabiiki siskinliklerim oldu.
    Agrilarim baya oldu, ama su an daha iyiyim.

Sonuc tamm belli degil cünkü daha cok sis yüzüm,
    daha sonra kemiklerdeki platinler alinirken cene estetigi yapmayida düsünüyorum, olmusken tam olsun, daha güzel olur heralde.

Bu ameliyati olmasi gereken herkese tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş