Facebook hesabı nasıl silinir ?

Konusu 'Teknik Yardım' forumundadır ve Pembe tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Facebook hesabımı silmek istiyorum, nasıl yapacağımı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Hesabı silebiliyormuyuz yoksa sadece donduruluyormu ?

2. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

bilen yok mu arkadaşlar

Last edited: 30 Aralık 2014
  3. Derya

Derya Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Dondurunca da kapatmış gibi oluyor mu hesabımız gözükür mü gözükmez mi.

4. Şekerlik

Şekerlik Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Facebook`ta aynen böyle yazıyor ;

Facebook'u bir daha kullanmayı düşünmüyorsanız, hesabınızın kalıcı olarak silinmesini talep edebilirsiniz. Hesabınızı yeniden etkinleştiremeyeceğinizi ve hesabınıza eklediklerinizin hiçbirinin geri getirilemeyeceğini lütfen unutmayın. Bu işlemden önce Facebook'taki bilgilerinizin bir kopyasını indirmek isteyebilirsiniz. Hesabınızın kurtarma seçeneği olmadan kalıcı olarak silinmesini istiyorsanız, hesabınıza giriş yaptıktan sonra bize bildirin.

Hesabınızı sildiğinizde, insanlar Facebook'ta profilinizi göremeyecektir. Fotoğraflarınız, durum güncellemeleriniz gibi paylaştığınız şeylerin veya yedek sistemlerde saklanan verilerin tamamının silinmesi 90 güne kadar sürebilir. Bu bilgiler tarafımızdan silinirken, Facebook'u kullanan diğer kişiler bunlara erişemez.

Facebook'ta yaptığınız bazı şeyler hesabınızda tutulmaz. Örneğin, hesabınızı silseniz bile arkadaşınıza gönderdiğiniz mesajlar onda kayıtlı kalabilir. Bu bilgiler, siz hesabınızı sildikten sonra da kalır.

5. Sarısaçlım

Sarısaçlım Saygın Üye www.pembeoje.com

videolu olarak cevabı var buyrun

6. turşucuk1155

turşucuk1155 Yeni Üye www.pembeoje.com

Bende çok istedim facebook hesabımı silmeyi ama yapamadım

7. yurdagül

yurdagül Yeni Üye www.pembeoje.com

Video çok iyi olmuş facebook hesabını kapatmak isteyen bir çok arkadaşım var teşekkürler.

8. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Önce açarız sonra nasıl kapatacam diye aranır dururuz.

Sayfayı Paylaş