Ev hanımıyım ve aylık kazancım 3000 tl ye ulaştı

Konusu 'İş Dünyası ve Kariyer' forumundadır ve Semacaa tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Semacaa

Semacaa Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Tabiki herseyin başı azim ve ben yaparım demekten geçiyor asla yapamam demiyeceksiniz kendinize inanacaksınız ve sürekli ileriye bakacaksınız aksamları düsüneceksiniz yaptıgım işle ilgili yarın ne yapabilirim diye. şim di diyeceksinizki bana ne iş yapıyorsun ben avon tarzı satıs yapan bir firmayla çalışıyorum ve maaşlı degilim avon satışı yapanlar nasılsa bende öyleyim. Diyeceksinizki şimdida aa avonda çalışıyor hayır avonla asla çalışmam.bu şekilde çalışmak istiyorsanız firmanızı çok iyi seçmelisiniz.bazı firmaların kötü yanları ne mi birincisi aylık kotalarının ve hedeflerinin çok yüksek olması ikincisi ise her ay belli bir oranda mal çekmeniz gerekmesi.bu tür firmalara dikkat etmek gerekiyor benim çalıştıgım firmada aylık bir kota yok hedefde yok tek şey satarsan kazanırsın sadece satmakla degil daha artılarıda var neyse. En güzel yanı ise her ay su kadar satış yapacaksın yada şu kadar mal almak zorundasın olayının olmamasıdır bu tür firmaların. Vede ürünlerinin gerçekten anlattıkları gibi olmasıdır. Eğer ürünleri gerçekten güzelse evde yada siz kullansanız bile önermenize gerek kalmadan müşteriniz çoğalmakta bende böyle bir firma seçtim ürünlerinden önce satın aldım kendim denedim hoşuma gitti gerçekten güzeldi merakedenler oldu ve bende başlamaya karar verdim. Ilk zamanlar işlerim kötü gidiyordu ayda 200 yada 300 lira geçiyordu bazende 100 lira falan ama bırakmadım yapamam diye aklımdan hiç geçirmedim ve bu 3. Senem ve aylık kazancım minimum 3000 tl oldu. Bu tarz bir iş yapacak hanım arkadaslara tavsiyem firmanızı iyi seçmeniz ve iyi araştırmanız tabiki ürünleri de önce kendiniz test etmeniz. Kendiniz testini yapınki karşınızdakine rahatlıkla daha dogrusu gönül rahatlığıyla pazarlama şansınız olsun. Aylık kotası olan firmalardanda uzak durmanızı öneririm.
    Azimli hbir hanım efendinin başaramıyacağı bir iş yoktur.

Hadi sizde paylaşın bir başarı anınızı unutmayın başarının büyügü yada küçüğü olmaz bütün başarı ve azmin verdiği sonuçlar çok büyüktür.

Sayfayı Paylaş