ELMA İLE GELEN GÜZELLİK VE SAĞLIK.

Konusu 'Cilt Bakımı' forumundadır ve Alara tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Elma ve elma sirkesinin doğal güzellik ve sağlık kaynağı olduğunu biliyormuydunuz? Cilt bakımı, saç bakımı, sivilce, ciltteki lekeler, şişmanlık, varis tedavisi. Bütün bunlar için ihtiyacınız olan şey yalnızca elma. Özellikle elma sirkesi sağlıkla parlayan saçlar, lekesiz bir cilt ve ince, güzel bir vücuda kavuşmanı için önemli rol oynar.

Kepekli Saçlar İçin Elma Sirkesi
    Saç bakımı ve saçınızdaki kepekler için saçlarınızı yıkadıktan sonra son durulama suyuna yani 1 litre suya 1 çay bardağı elma sirkesi koyun ve saçlarınızı bu su ile durulayın. Bu işlemi bir süre her saçınızı yıkadığınızda uygulayın. Saçlarınız kepekten arınacak ve parlaklaşacaktır.

Sivilceler İçin Elma Sirkesi

1 çay bardağı elma sirkesine yarım çay bardağı su ekleyin ve bir parça pamuğu bu karışıma batırıp sivilce üzerine bir süre kompres yapın. Faydısı olduğunu göreceksiniz.

Ahu@ ve Banu bunu beğendi.
  2. Banu

Banu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Hiç duymamıştım sirkenin bu kadar faydası olduğunu ve bu şekilde kullanıla bileceğini.

Ahu@ bunu beğendi.
  3. Banu

Banu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Cilt bakımı konusunda ve özellikle nemlendirme özelliğinin iyi olması konusunda güvendiğim bir marka var Bıonem. Gerçekten etkili yaz kış düzenli olarak kullanıyorum. Ekstra farklı birşey yapmama dahi gerek kalmıyor. ama elma sirkesinide mutlaka deniyeceğim.

Ahu@ bunu beğendi.
  4. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Elmayı çok severim sirkeyle pek aram yok ama bundan sonra iyi iki arkadaş olacağız elma sirkesiyle bundan eminim bu güzel paylaşım için teşekkürler Alara canım:)

5. Ceren

Ceren Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ben çok elma yerim en sevdiğim meyve elma ama sirkeyle pek aram yok.

6. Kitap kurdu

Kitap kurdu Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Elmayı çok severim özellikle yeşil sert ve ekşi elma olacak sirkeyide bu günden sonra çok seveceğim kesin.:D

7. Benan kurt

Benan kurt Yeni Üye www.pembeoje.com

önceden olsa belki inanmazdım ama son bir yıldır sirkenin ne kadar faydalı olduğunu yaşayarak öğrendim gerçekten doğru ve güzel bilgiler teşekkürler.

8. Gamzemm

Gamzemm Profesyonel Üye www.pembeoje.com

elme severim ama sirkeyle hiç aram yok ne olacak şimdi.o_O

9. meral

meral Yeni Üye www.pembeoje.com

Sivilceler İçin Elma Sirkesi
    1 çay bardağı elma sirkesine yarım çay bardağı su ekleyin ve bir parça pamuğu bu karışıma batırıp sivilce üzerine bir süre kompres yapın. Faydısı olduğunu göreceksiniz.

Bunu mutlaka deneyeceğim teşekkürler.

Sayfayı Paylaş