DÜğün fotoğrafçısı

Konusu 'Evlilik Öncesi' forumundadır ve meraklım tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. meraklım

meraklım Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Merhabalar İnternette gezerken düğün fotoğrafçılığı yapan birisini keşfettim benim ilgimi çekti fotoğrafları hoş. Bu yaz benimde düğünüm olacağı için fiyat konusunda kendisine mesaj attım. 700 900 cıvarı oldugunu söyledi. Ayrıca ilginç bir noktaya değindi. Bana vereceği tüm fotoğrafların ki bu 400 civarı minimum hepsini çeşitli fotoğraflar ile düzeltmesini yapacağını söyledi. aslında karasız kaldım. Kuzenımın fotoğrafçısı baskı için kullanacağı 50 fotoğrafa düzeltme yapmıştı. Diğerleri düz çekimler olmuştu. Kuzenimde düğünden sonra sadece bu 50 fotoğrafı akrabalarına göstermişti. Diğerleri çok hoş durmuyordu. sanırım bu fotoğraf düzeltme işini çoğu kişi yapmıyor. anlaşılan zor bir iş.
    Bulduğum bu fotoğrafçı yabancı birisi Türkiye'de çalışmaya yeni başlamış sanırım. İntenet adresi ve facebook da fotoğraflarını gördüm. dünyanın heryerinden fotoğraf çekimleri var.Karina ustyan photography diye internet te aratırsanız facebook ve internet adreslerine ulaşabilrisiniz. Fiyat konusunda daha iyi teklif verirse bana da soylersiniz umarım [​IMG])

Sayfayı Paylaş