Dudak dolgusu sonrası ödem ve şişlik olur mu?

Konusu 'Dudak Dolgusu' forumundadır ve Arife tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Arife

Arife Yeni Üye www.pembeoje.com

İnce ve şekilsiz dudaklara sahibim malesef dudak dolgusu yaptırmayı düşünüyorum ama kafamda cevapsız sorular var umarım doğru yerdeyimdir birazda korkuyorum dolgu sonrası kötü bir görüntüye sahip olmaktan ne yapacağıma bir türlü karar veremiyorum benim sorum.
    Dudak dolgusu sonrası ödem ve şişlik olur mu?

2. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Dudak dolgusu sonrası hafif bir ödem ve şişlik bazen olabiliyor. Ancak etkili bir soğuk uygulama ile saatler içerisinde de genellikle geçer. Sorun teşkil edecek bir durum ortaya çıkmaz. İşlem basit ve etkilidir. Öncelikle de dudak yapısını görmemizde fayda var. Sonra ne yapılacağına beraberce karar veririz.

3. Arife

Arife Yeni Üye www.pembeoje.com

Mehmet bey Ankara da olduğunuzu öğrendim dudak dolgusu için randevu almam gerekir mi iş için Ankara ya geleceğim ama tarihi net değil şu an bayramdan öncede olabilir sonrada olabilir biraz araştırma yaptım ve dudak dolgusu için size gelmeye karar verdim sorumla ilgilendiğiniz için teşekkürler.

4. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Memnuniyet duyarım. Lütfen gelmeden evvel 0312 425 23 41 den randevu alınız.

Sayfayı Paylaş