Dr Ebru Zülfikaroğlu labioplasti ameliyatımın detayları

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve dilarasultan tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. dilarasultan

dilarasultan Profesyonel Üye www.pembeoje.com

selam arkadaşlar . fikir edinmeniz amaçlı bu konuyu açıyorum çünkü bazı arkadaşlarımız ameliyat için doktor tavsiyesine ihtiyaç duyuyorlar. ben ameliyat olmadan önce onlardan biriydim ve kendi kendime söz verdim ameliyatımdan memnun kalırsam buraya yazacağım dedim. 2 hafta önce çarşamba günü ebru hanıma ameliyata gittim biraz bekledikten sonra yanına gittim ve konuştuk labioplasti olacağımı biliyordu randevu almıştım hatta sekreteri beni merdivende karşıladı . neyse doktorla sohbet edip fiyatı bile konuşmadan hemen ameliyat odasına gittik sekreter geldi iğneleri ayarladı benimle sohbet etti inanın küçük küçük iğnelerden birsürü i vardı biraz korktum açıkcası ilk iğneyi biraz hissettim sonrakileri hiç hissetmedim . ebru hanım geldi çok iyi sohbeti olan bir insan inanın hiç birşey sormadım doktora güzel olacak mı diye daha sormadım öncesi - sonrası fotolara bile bakmadım. masaya yattım sessizce ameliyata başladı çok güzel olacak diye diye benimle sohbet etti yaklaşık 45 dk sürdü ameliyatım. ufacık bir sızı bile hissetsen söyle bana dedi hiç acı hissetmemeni istiyorum dedi .okadar moral verdi ki bana dikişle çok uğraştı zaten iç dudakları görünce kesinlikle ameliyata ihtiyacın varmış dedi benim dudaklarım çok sarkık ve etliydi ve klitorist de aynı öyle etliydi benim de. öncesi sonrası fotosunu çekelim mi dedi kabul ettim bende. kendine çok güvenen bir doktor gerçekten güvendiği kadar var ben hep ebru hanımdan memnun olanları gördüm burada sadece bir kişi dışında.. ameliyat bitti güzelce temizledi heryeri ve kalktım ilaç yazdı bana ve parasını ödedim bence paragöz bir insan da değil kesinlikle.. eve gelirken narkoz un etkisi geçince bayağı ağrım oldu ama hemen ilaç aldım ilk 4 gün sorunluydu yürüyemedim yatamadım geceler sızıdan uyuyamadım ama herşey Allah a şükür ki 4 günde normale döndü ve en önemlisi de çektiğim ağrıya DEĞDİ. çok güzel oldu 2 hafta oldu hala şişlik var ama bu hali bile güzel ben o vajinanın bu hale geleceğine rüyamda görsem inanmazdım muntazam oldu yani yukarıdan bakında bacaklarım açıkken sadece az biraz klitorist bölgesi görünüyor ama kötü değil o kadar doğal bir görüntü ki bacağımı kapatınca o bile görünmüyor görünmesini istemiyordum ama görünmesi bile okadar doğal duruyorr ki bak bak doyamıyorum hala şiş olmasına rağmen çok güzel. çok beklentiliydim beklentimi de karşıladı gerçekten sanki bambaşka biri oldum fazlalık gitti böyle dar birşey giyince çok güzel duruyor öncelikler bu ameliyatta bana ebru hanımı öneren Kerr arkadaşıma desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. yine desteğinden dolayı dut87 arkadaşıma ve emeğinden ve başarısından dolayı Ebru hanıma çooookkkk teşekkür ediyorumm size umarım bir fikir olur Ebru hanımı gözüm kapalı tavsiye ediyorum arkadaşlar . . inanın hiç araştırma yapmadım kerr arkadaşımdan memnun olduğunu duydum Ebru hanımda hemen arayıp ravdevu alıp ameliyat oldum başka doktorla hiç görüşmedim . . istediğim gibi oldu beklentim yüksekti ve istediğim gibi de olduu ... sorularınız olursa yardımcı olurum arkadaşlar

Sayfayı Paylaş