Doğum günü hediyem meme büyütme oldu

Konusu 'Göğüs Estetiği' forumundadır ve laleler tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. laleler

laleler Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Sevgili arkadaşlar,
    ben de memelerimi büyüttüm:) Bugün 5.günüm,şu an işyerindeyim.Oldukça rahat durumdayım.Perşembe günü ameliyat oldum lokal anastezi+sedasyon yöntemiyle.Odadan çıkmadan iğne yaptılar damardan ve çıkışı bile hatırlamıyorum.Bana yatağa geç diye seslendiklerinde uyandım.Kollarımı kullanarak yatağa geçtim.Herhangibir ağrım yoktu.Kollarımı havaya kaldırabiliyordum.Akşam yatarken ben istemediğim halde ağrı kesici yapıldı gece ağrım olabilir diye.Rahat bir gece geçirdim.Tek yastık kullandım yatarken,sabaha karşı yatağı biraz yükseltme ihtiyacı duydum,aynı pozisyonda yatmaktan belim ağrımıştı.Ertesi gün hafiften ağrı hissetim,çünkü lokal anasteziğin etkisi geçmişti.2 kez spinal anasteziyle sezeryan olan birisi olarak sezeryan ağrısına 10 puan verdiğimde bu ağrı 3-5 arası idi.Daha çok oturup kalkarken artıyordu.Ertesi gün öğleye doğru hastaneden çıktım.İstanbul'da İstinyepark alışveriş merkezini dolaştım ama birşey deneyemedim:)Sadece ameliyat sonrası sütyen..O da yardımla oldu.Sonrasında İzmit'e arkadaşlarımı görmeye gittim.1 gece orada konakladım.3.günümde ağrı miktarı yine aynıydı daha fazla artmadı.3.günümde otobüsle 15 saatlik bir yolculuktan sonra eve döndüm.Rahat bir yolculuk yaptım ağrım olmadı(zaten 2.günden sonra ağrı kesici almadım) 4.gün en büyük ağrıyı 11 kglık oğlumu kucağıma aldığımda yaşadım.alırken değil ama kucağımda hareket edince sızladı sağ tarafım.Gece 2 kez oğlum için kalktım,her seferinde kucağıma almam gerekiyor yoksa susmuyor:ecrin_bebek:Şimdi çok daha rahatım.Bandajların sıkması dışında bir problemim yok gibi..Bir de ameliyatın başından beri hava kabarcıkları var bende de..doktorum normal olduğunu 15-20 güne kadar geçeceğini söyledi.Artık bandajların açılacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Sayfayı Paylaş