doğal el bakım kremi

Konusu 'El ve Ayak Bakımı' forumundadır ve PeluŞ tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. PeluŞ

PeluŞ Profesyonel Üye www.pembeoje.com

sağlıklı ve bakımlı ellere sahip olmak için evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz doğal el bakım kremi

Malzemeler: 2 çorba kaşığı gliserin, 1 çorba kaşığı limon suyu, 1 çorba kaşığı badem yağı, 1 çorba kaşığı avokado yağı, 1 çorba kaşığı menekşe yağı.

Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını cam bir kapta karıştırdıktan sonra cam bir şişede ağzı kapalı olarak saklayın. İhtiyacınız olduğunda doğal el kremi olarak kullanın.

2. Çatlama

Çatlama Yeni Üye www.pembeoje.com

Doğal olan her şey ilgimi çeker.

3. Ceylan

Ceylan Yeni Üye www.pembeoje.com

Çok kolay geldi bana yapımı doğal olması ayrı bir güzellik teşekkürler.

4. Begüm

Begüm Yeni Üye www.pembeoje.com

gliserin nedir ben bilmiyorum diyer yağları biliyorum ama gliserin kafama takıldı

5. Ceylan

Ceylan Yeni Üye www.pembeoje.com

Gliserol olarak da bilinen Gliserin, şurupsu kıvamda renksiz sıvı yapıdadır. Gıda, ilaç, cilt bakımı gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır. Merhemlerde, diş macununda, tütünde nemi korumak için gliserin kullanılmaktadır. Ayrıca, arabalarda antifriz olarak da gliserin içeriği kullanılmaktadır. Suyun donmasını geciktirmektedir.

kısaca zararsız pek çok alanda kullanılan bir ürün diyebiliriz gliserin için.

6. Begüm

Begüm Yeni Üye www.pembeoje.com

Teşekkürler arkadaşım açıklama için.:)

7. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Gün içerisinde en çok ellerimiz yıpranıyor doğal krem kullanmak eminim iyi gelecektir.

8. Nilsu

Nilsu Yeni Üye www.pembeoje.com

Evde yapıp kullananlar varsa yorum yazarmısınız benimde ilgimi çekti doğal el bakım kremi.

Sayfayı Paylaş